reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

U nas też licho z pogodą...
Jej, fajnie, że długi weekend, ale aż się boję, bo ostatnio Gabiska jakaś nieposlouszna i wciąż albo kłótnie z nią, albo kary... a nie chce jej karać jak tak rzaadko jesteśmy wszyscy razem :(
 
reklama
i minął maraton deszczowy.... 4 dni deszczu masakra, ale dziś sie wypogodziło wiec jest szansa na piękny pogodowo weekend... :tak: oby, bo ileż można w domu siedzieć, a wyjście do marketu to żadna atrakcja....:-)
 
coś nas lato pogodowo nie rozpieszcza.... ja mam dzisiaj w żłobku zakończenie na Ogrodzie i mam nadzieje, że pogoda bezdeszczowa utrzyma się do wieczora, choć trudno powiedzieć, .....:tak: a jutro zakończenie Roku szkolnego i już Koniec pierwszej klasy... kiedy to zleciało ???? :rofl2:
 
nie rozpieszcza, ostatnie dwa dni były straszne :(
Coś zaniedbany ten nasz wątek...

my ostatnio łapiemy chwile ładnej pogody, jak się zdarzą, a i do kina nam sie udało wyskoczyć na Cosmopolis ;)
Ciekawe przeżycie, dawno nie byłam na takim filmie!
 
oj wakacyjnie, urlopowo......

mój młodszy 2 tygodnie siedział w domku a miały to być ostatnie 2 tyg w żłobku ale załapał półpasiec.... nie wiem od kogo, bo nie mial kontaktu z ospaąw żłobku, chyba gdzieś na spacerku czy zakupach....ospe miał jako 3 miesięczny niemowlak.....:crazy:
starszak jest po 2 tygodniach półkolonii organizowanych w świetlicy szkolnej, bardzo zadowolny, było i kino, kregle, park linowy a nawet wyjście na żagle....:tak: teraz 2 tygodnie siedzą w domu z babcią.... a wyjazd rodzinny dopiero w sierpniu.....:tak::-D:tak:

a pogoda nadal nas wakacyjnie nie rozpieszcza.....:no: gdzie to lato ?????
 
melduje sie i ja ;-) u nas w lipcu przedszkole zamkniete, a mi brak cierpliwosci do nadmiaru energii mojego "Aniolka", co u nas nowego, ja coraz grubsza, a Oliwce wykryli szmery na sercu, miala tez powiekszona watrobe i sledzione ale to powiekszenie juz zeszlo, teraz probujemy sie gdzies dostac do kardiologa, co na NFZ graniczy z cudem heh

pozdrawiam, buziaki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj martusia!!
my czekalismy koło 6 tygodni do kardio - w wakacje przewżnie jest latwiej ;) G. też ma szmery, ale niegroźne - po mamusi.

Za to ja mam mięśniaka w macicy i nie mogę wrócić do tabsów... :(
 
Do góry