reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Witajcie dziewczynki :-):-)
Melduję że już od niedzieli jesteśmy w Pl, Maja powróciła do przedszkola a ja do szarej rzeczywistości ;-);-);-)
Ja dołączam do porannej kawki bardzo chętnie :-):-)
MamaGabisi ojejku, współczuję córci i szybkiego powrotu do zdrowia życzę :tak::tak:
 
reklama
anaconda witajjjj:-)!!!fajnie ze jesteś!!opowiadaj jak Ci były tam hen hen:rofl2:!
moje szkraby też w szkole,mężuś w pracy:rofl2: a ja...od niemal 3 tyg bezrobotna ale póki co nie narzekam!
misiaki ogólnie zdrowe,wczoraj bylimy z Filipem u lekarza na kontroli,diagnoza została potwierdzona wiec wiemy na czym stoimy ,nowe leki póki co fajnie sie zgrywają z samopoczuciem Fifiego wiec jesteśmy pełni nadziei na "uśpienie" tego cholernego choróbska:crazy:

kawka?
 
Atfk super że diagnoza trafnie potwierdzona, oby teraz było już tylko lepiej :tak:
A mój mąż do piątku pracuje a co dalej to się zobaczy, jutro ma mieć rozmowę i we wtorek kolejną, mam nadzieję że gdzieś go przyjmą :-:)-(
A ja pozytywnie naładowana po pobycie we Włoszech, oby ten stan potrwał jak najdłużej :tak::tak:
 
no to trzymam kciuki!!oby sie udało Twojemu meżowi!!
jak przyjdzie zimnica..to przydadzą Ci sie wspomnienia i naładowane ciepełkiem wspomnienia z wyjazdu;-)!fahjnie że zadowolona jesteś!!

co do Fifiego to po zmianie leków stał sie taki jak wcześniej...dusza towarzystwa!!zaskakuje nas chwilami:-D ale pozytywnie oczywiście,sypie grypsami jak z rękawa,śpiewa, buja sie...hahah normalnie komik!!
w szkole zaczeły sie obowiazki bo to 4 klasa wiec i oceny,juz nie opisowe no i póki co idzie suuuper i oby tak dalej!
KAJA jak to Kaja...gada 24 h na dobę:rofl2:,w szkole też oki,to jzu 2 klasa!!jest gicie,radzi sobie bez zmian,nie ma problemu!
między sobą dalej walczą jak to na rodzenstwo przystało...ale walczą na słowa a nie fizycznie wiec wszystko w normie!
 
Nie poszła, cała ich grupa przedszkolna została jeszcze w przedszkolu na ten rok, i to był chyba błąd bo teraz ich pani prowadząca wylądowała w szpitalu, druga jest do stycznia jeszcze na macierzyńskim i zostali bez opieki, niby jakieś tam zastępstwa są ale wiesz jak to jest gdy grupą zajmuje się kilka pań, żadna tak naprawdę się nimi dobrze nie zajmie a to już trzeba przygotowywać ich do szkoły i pierwszej klasy :-:)-(
 
no nie ma nic gorszego niż takie rozgardiasz:sorry:!
kurcze a to mnie zadziwiłaś takim obrotem sprawy.pierwsze słyszę ,że grupa nie poszła jeśli maja już standardowe 7 lat czyli normalnym tokiem by poszli, a czym była spowodowana taka decyzja?bo naprawdę tego nie kumam!żeby nie puscic dzieciaczka wcześniej do szkoły-to rozumiem,wybór każdego z rodziców indywidualny,ale zeby rok dłuzej zostały w przedszkolu?tak sie teraz robi?
 
Nie nie, źle się zrozumiałyśmy, Maja jest w zerówce przedszkolnej bo jest tym rocznikiem który miał jeszcze wybór czy pozostawić w zerówce czy puścić do pierwszej klasy
 
reklama
ehhh anaconda to ja źle zrozumiałam przecież Maja jest ze stycznia:-):-):-) a jak pomieszałam ze ona tak jak Kajula:-D niby ten sam wiek ale roczniki juz inne:laugh2:!
ale mimo wszystko szkoda ze im fundują takie zamieszanie z tymi wychowawcami!dzieci lubia stabilizacje pod tym katem,czuja sie wtedy pewniej!!
 
Do góry