reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

ale mnie tu dawno nie było...wybaczcie zawirowania w życiu;-),umowa mis ie kończy wiec za pare dni bede bezrobotna,szkraby jak to szkraby wiecznie coś...wakacje rozpoczęliśmy z noga w gipsie u Kajuni ale juz oki;-), Filipek ma zmienine leki ale poki co jest nadal średnio...juz sami jestesmy w kropce-ale cierpliwie czekamy!
poza tym jakos leci...
zajrze po niedzieli bo zaczynam urlop w środe no i mezus mnie dzis opuscił na 9 dni...szkolenie :-(,Kaja rozpacza od południa!ehhh
całuję!!
 
reklama
Witam!

Ja tu tez dawno nie zagladalam, permanentny brak czasu...a niby wakacje sa :-)

Wrocilam od rodzicow jutro wraca Ania z obozu, 3 tygodnie jej nie bylo oj stesknilam sie za nia mocno! Maz do jutra ma umowe o prace, jak nie przedluza smiga za granice...niby dobrze bo odrobilibysmy sie troche odlozyli...ale ta rozlaka!!!

Nic jutro sie wszystko okaze. pozdrawiam i znikam. Pojawie sie pewno wieczorem.
 
Zuzinka i jak plany zawodowe męża.....:tak:
Atfk to pechowo zaczęły sie wakacje dla Kajuni......:tak: jak nie urok to .....

ja od poniedziałku sama tylko z Kamilkiem, M pojechał w delegacje, starszak pojechał do dziadków na dni kilka, odbiorę go najprawdopodobniej w czwartek jak będę jechała do moich rodziców zawieźć pieska na miesięczne wakacje:tak: i w końcu zaczynam w czwartek urlop.... 3 tyg lenistwa i relaksu....:tak::-D:tak: oby tylko pogoda dopisała.....
 
halo, halo...urlopy chyba już się pokończyły... :tak:
w poniedziałek pora na poczatek kolejnego etapu edukacji, ja już wyprawkę dla młodszego do przedszkola mam prawie w komplecie i zaczynamy o 7.00 rano, a na 11.00 rozpoczęcie 2 klasy ze starszakiem.....:tak: teraz jeszcze w weekend wyjazd na wesele do brata mojego M i od poniedziałku już szkolno-przedszkolna rzeczywistość.....:-)
 
O, tak, chyba wszyscy pochłonięci nowymi obowiązkami?...
U nas w przedszkolu jutro zebranie. Gabisia nie chciała w ogóle wracam do przedszkola, lae jak już poszła, to jest okey i nawet jak pytałam czy jutro chce z babcia z ostać, bo ma wolne, to powiedziała, żę nie :p

Oby wrzesień cały był taki ładny!

pozdrowionka!
 
atfk, jesteśmy, jesteśmy...

ja mam w poniedziałek zebranie w szkole a 12 IX w przedszkolu, :tak: wczoraj tylko juz podpisałam umowę w przedszkolu.....:-D
u mojego dzisiaj mały kryzys, troszkę wiecej łez poleciało, ale i tak było spokojnie... najważniejsze, ze jak go odbieram popołudniu to widze uśmiech na twarzy i słysz od pań, że ładnie spal, ładnie jadł i rano płakał tylko chwilkę.... sama rozłąka jest dla niego powodem do płaczu a potem jest juz tylko fajna zabawa... teraz podejrzewam, ze najgorszy będzie poniedziałek po weekendzie a potem powinno juz poleciec z górki... oby.....:tak:
 
reklama
witam w nowym tygodniu:-)!!!
u mnie za oknem dzisiaj słonko i ponoć ma byc nawet ciepło dzisiaj w całym kraju...oby bo w domu zimno jak diabli:zawstydzona/y: i farelka poszła w ruch przy kąpieli!
szkrabeczki wyprawione do szkoły,męzus w sumie ma dzis wolne ale grzebie od rana z teściem w garażu;-) a ja zaraz zbieram sie do miasta:-D musze wykorzystać jego wolne i skoczyć do banku a poza tym to do lumpka polecę moze cos wygrzebie:happy2:!
rozpoczęłam pierwszy tydzień jako bezrobotna...ehhh dziwne to jak sie nie wstaje do pracy,nie szykuje nie robi makijażu...tylko w dres i gotowe:-D:-D:-D
a jak tam Wasze szkraby ze wstawaniem..moje póki co oki!nie ma buntu:-)
ogólnie chodzą chętnie jak na razie!
Filip poszedł do 4 klasy wiec w sumie zaczęła sie dopiero teraz nowa organizacja w szkole no i oceny bo do tej pory opisowe miał...ciekawe jak zareaguje na pierwszy przyniesiony stopień:confused:
za 3 tyg jedziemy do lekarza bo ma od 2 m-cy zmienione leki i zobaczymy!
zachowuje sie inaczej niz po tamtych -na pewno nie jest juz ospały co jest na korzyść a co do reszty objawów tej cholernej choroby to niestety sie nadal zmagamy z rożnym skutkiem!ciężko jest chwilami :sorry:

no ale nei jest gorzej a dla mnie to już wiele!

miłego przedpołudnia życze -postaram sie zajrzeć jeszcze dzisiaj a jak sie nie uda to melduję sie jutro z rana!z kawką!
 
Do góry