reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

DLA NASZYCH DZIECIACZKÓW !!

dzien%20dziecka.gif


Aby serduszka Wasze
gorące były zawsze jak słońce...
A uśmiech Wasz radosny
przypominał zapach wiosny!!


Martusia, wszystkiego dobrego....zdrówka i jeszcze raz zdrówka....:tak:
 
reklama
Witam!
Mam nadzieja ze mnie jeszcze pamietacie:nerd::zawstydzona/y::sorry2:
Dlugo mnie nie bylo ale najpierw podtrzymanie i szpital pare razy a potem porod i wiadomo nowe obowiazki. Maz jeszcze do poniedzialku w domu wiec mnie malo na BB. powoli wdrazam sie w nowe obowiazki.

Pozdrawiam i mam nadzieje zagladac czesciej

A to moje sloneczko:-):-):-)

 
cudna piękna boska!!!Zuza widziałam juz na FB...ale napatrzeć sie nie mogę!!!
jak niuni na imię?
martusia mam nadzieję że przejdzie!musisz si oszczędzać!wiem że to nie łatwe ale dasz rade
!!
dla naszych wszystkich dzieciaczków zdrówka i uśmiechu nie tylko dzisiaj!!
 
Zuz-inka -pamiętamy i gratulujemy!!!
Cudne małe Słoneczko!! Odpoczywaj i wpadaj do nas :-D

A propos weekendu, to wczoraj wyszło słonko, poszliśmy na spacer do parku z placem zabaw i przekonałam się, że można zapłacić 50 zł za 3 ciastka... No, wiem, powinnam wiedzieć, ze jak gdzieś nie ma cen, to są takie, że zrobi sie słabo...
 
Zuz-Inka śliczna córeczka, gratulacje :tak::tak:
MamaGabisi no to nieźle cie podliczyli :szok::szok: ja to już się nauczyłam żeby nie siadać tam gdzie nie ma cen :tak::tak:
U nas pogoda się popsuła, rano padało teraz zachmurzone i zimno a ma być jeszcze gorzej :cool::cool:
 
reklama
Do góry