reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
ale sie ochłodziło, w weekend majowy był basen a w tym tygodniu kurtki wróciły do łask.... :szok: Zimna Zośka, nie ma co......:-D
 
Hhaa -no przecież Zośki!!
U nas dziś wyszło słonce i trochę cieplej ;)
W przedszkolu robią jakieś badanie toy box, czy jakoś tak i maluchy mają n osić krokomierze przez 6 dni.
Dwa pierwsze było super, dziś nastąpił bunt i płacz :(
 
ToyBox - europejski międzynarodowy projekt badawczy profilaktyki otyłości dzieci w wieku przedszkolnym. W projekcie tym bierze udział 15 instytucji z 10 krajów, w tym z Polski: Instytut „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka”
 
U nas też pogoda okropna a takie już lato miałyśmy :crazy::crazy:
Moja teściowa wreszcie dostała miejsce w szpitalu na badanie serca, może teraz będzie coś dokładniej wiadomo co jej jest :tak::tak: idzie w środę na trzy dni i wtedy my musimy na wieś pojechać pilnować babci bo to 92-letnia kobitka i raczej strach ja samą nawet na te trzy dni zostawiać :tak::tak:
MamaGabisi ojej pierwsze słyszę o takim badaniu :sorry::sorry: ale swoja drogą to faktycznie niektóre dzieci mają sporą nadwagę już w wieku przedszkolnym :sorry::sorry:
 
to leciwa babcia :)
Długowieczność macie w genach ? ;)

Niestety oprócz krokomierza, dostaliśmy furę papierów do wypełnieniea na temat co dziecko je jak często, i jak dużo, ile się rusza itp.. Spoko, tylko jak ja mam się wypowiadać o tym co ona robi i je w przedszkolu, gdzie spędza 8-9 godzin...
 
reklama
witam
jakos ostatnio zadko zagladam, pogoda sie robi i dzialamy na ogrodku zeby nabral jakiegos ksztaltu uzywalnosci...

mamo gabisi mi sie wydaje ze takie badania sa bardzo wazne bo bardzo duzo malych dzieci ma nadwage
 
Do góry