reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

U nas w przedszkolu pani wymyslila ze beda w poniedzialek mikolkajki i mikolaje:tak:,czyli zeby dzieci byly przebrane na czerwono a najlepiej za mikolaje,czapki itd... wszystko ok tylko wkurza mnie to ze zawsze takie pomysly przedstawia na kilka dni przed.:sorry:Gdybym wiedziala wczesniej to bym juz dawno kupila na allegro np jakis stroj mikolajki a tak lipa,nie mam nawet nic czerwonego dla Vanesski a teraz na gwalt musze szukac.:wściekła/y:

Na rade rodzicow place co miesiac 25zl i jeszcze jakies skladki po 5 zl ktore zbiera jakas mama ,nie wiem na co.:sorry:

Jakis kaszel mnie dusi:sorry:
 
reklama
Hej!:-)
Mąż wrócił, jednak. I pewno do nowego roku w domu posiedzi. Z jednej strony się cieszę:tak: ale z drugiej...z tego kasy nie będzie:no:
Będę się pojawiać jak czas... i mąż;-) pozwoli.

Pozdrawiam!:-)

I nie zapominajcie o mnie w staraniach o zamkniety:tak::cool2:
 
no to zuzkus przepadła do Nowego Roku:-D wykorzystaj miło czas, nie zamartwiaj się kasą /wiem, łatwo mówić.. mi też sen z oczu spędza/ i w miarę możliwości zaglądaj do nas:tak:

Joanna, wstyd, ale nie wiem. mam zaawansowana sklerozę i nie pamiętam ile. głównie dlatego nie wiem, że zostawiam co miesiąc pewna sumę rodzicom na wszelkie opłaty i mój tata o wszystko dba, kiedy idzie płacić rachunki. dzięki temu mam na głowie tylko komórkę. jak dopytam to ci napiszę.

iwonka, moze zwróć pani uwagę, że takie zachowanie nie jest rozsądne i powinna odpowiednio wcześniej uprzedzać co jest potrzebne. u nas narzekać nie mogę, wszystkie informacje dostajemy ze sporym wyprzedzeniem. a czy są mikołajki - akurat nie wiem. o Andrzejkach dużo wcześniej było głośno, o tym cisza. może jak rok temu jakiś tata przebierze się i będzie witał dzieci cukierkami rano. ale młody pewnie nie pójdzie, zasmarkany okropnie.

idę, bo zaczęło się 'wierzyć nie wierzyć' na national geografic;-)
 
no, obejrzane, o stygmatach dziś. mało ciekawe, tzn. nic nowego jak dla mnie nie powiedzieli, ale obejrzałam. idę się pokręcić po domu, łyknąć syropek i witaminki, i popracować nieco. wypadałoby..

coś i mnie jakieś melancholije dopadły.. eh, czasem fajnie byłoby żyć kilkaset lat wcześniej, w bogatej rodzinie. wtedy spokojnie można było mieć migreny i tęsknym okiem spoglądać za okno. oczywiście jak już wydało się dyspozycje służbie, odwaliło obowiązek małżeński, dopilnowało mamek, nianiek, odsiedziało swoje na mszach, odklepało pacierze i nie zamarzło w zimnym zamczysku czy szlacheckim dworze;-)
 
Zaglądam bo mąż śpi a ja z przyzwyczajenia o takiej porze jeszcze nie śpiąca

kilkaset lat wcześniej, w bogatej rodzinie. wtedy spokojnie można było mieć migreny i tęsknym okiem spoglądać za okno. oczywiście jak już wydało się dyspozycje służbie, odwaliło obowiązek małżeński, dopilnowało mamek, nianiek, odsiedziało swoje na mszach, odklepało pacierze i nie zamarzło w zimnym zamczysku czy szlacheckim dworze;-)

Kurcze nawet nie pomyślałabym że one takie zalatane były:-D:-D:-D a teraz wszystko przez internet by załatwily, maila do kucharki, monitoring na nianie, msze przez internet...hmmm tylko ten obowiązek małżeński trzeba by było chyba osobiście:cool2:
 
hmmm:-pa ja to lubię:tak::sorry::-p może po prostu mój Mężczyzna wie co i jak:tak:...a może mam za dużo testosteronu?:rofl2:

2aaec5f892.jpeg
 
reklama
zuzkus, mam nadzieję, że ci się udało z tą pobudką:cool2:

ja też zmykam, choć mniej romantycznie. praca czeka:-D dobrej nocki.
 
Do góry