reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

zuzkus z doświadczenia wiem,że lepiej załozyc wątek zamknięty niż grupę społecznościową.Tak więc wal do admina.
Ja of kors jestem chętna ;-)

sobie właśnie poryczałam,ah jak to oczyszcza atmosferę :-D:cool2:
I idę czytac Was dalej :tak::tak:
 
reklama
ja tam przywiązałam się do tej nazwy.. magiczna się okazała, a i szacunek matce - założycielce się należy:tak:

anineczka, jeśli pomogło to dobrze, ale cóż to się dzieje, że aż tak ci dogryzło życie..?
 
Ostatnia edycja:
Anineczka jeśli masz chody u adminów to pisz. a założoną grupę można w każdej chwili zlikwidować i wątki przenieść na zamknięty jak taki dostaniemy
 
zuskus to pozwól mi załatwic wątek.Naprawdę jest spora różnica. :sorry:
Naju nie będę oryginalna ,ale życie...dzieci...dały mi dziś w kośc totalnie.Mam doła egzystencjalnego :-(
Napiszcie mi szybciutko kto ma miec dostęp do wątku zamkniętego,może coś uda mi się wskórać :sorry::tak:
 
hm.. pamiętam, że kiedy przenosiłyśmy z dziewczynami wątek na zamknięty czekałyśmy nieco na finalizację sprawy. ale żeby ktoś z administracji był przeciwko to nie, przeciwnie. tyle, ze musiało to nabrać mocy urzędowej;-)

anineczka, myślę, że temat rozwiniemy już na zamkniętym. zaraz spróbuje sporządzić listę mam takich na 100%.
 
Muminka - w końcu ona nas stworzyła:-D

co do reszty to myślę, że jeśli się przypomną. pisało sporo dziewczyn, dość długo niektóre /Myszor, Blugirl../, inne ostatnio dołączyły, ale zamilkły, jak wrócą droga wolna zawsze.

poza tym listę zrobiłam taką jak ty, wiec nie powtarzam.
 
aaa.. a co u Izulka23? zniknęła też jakoś. i agunia-In. może im wysłać pytania na prv?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry