reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dlaczego tak jest...

agatulka, mój przyjaciel z żoną też adoptowali chłopca, 2 lata temu. są szczęśliwi. a ja zawsze mówiłam, ze choć mam swoje, chętnie adoptowałabym szkraba. no tylko do tego rodzinę trzeba mieć, więc póki co pomysł w zawieszeniu. ale kto wie.. w ogóle fascynuje mnie idea rodzinnych domów dziecka, ale na to akurat przy mojej pracy nie mogłabym sobie pozwolić.

no to szykuje ci się niezła imprezka:cool2: opowiesz jak było mam nadzieję;-)

mnie w tym roku omija. uczelnia nic nie robi, a szkoda, bo bym pojechała. aż dziwne biorąc pod uwagę to, że w poprzednim miejscu pracy na hasło wigilia w robocie dostawałam wysypki:sorry:
 
reklama
u nas to jest wigili wszystkich sklepów Deichman wiec bedzie troszke tych osób

musimy sie z załoga naszą troszkę zżyć tzn kilka osób jest juz zgranych ja nei nażekam bo mam dobry kontakt przynajmniej z połową załogi zobaczymy jak to w imprezie wyjdzie :pP

rybka sie smaży a ja szybciej do pracy jadę bo tam mamy Auhana i tańsze owoce są z czego się cieszę mąz po zakupy podjedzie wiec luzik
i jakis drobiazg dla tesció mus kupic na imieniny chyba kupię jakąs fikuśna ramkę do fotografii wnuków bo brak pomysłu
 
Tez w glowie mam adopcje,chcialabym zaadoptowac chlopca ;-) Ale na razie to nie mozliwe.U nas zawsze moja ciocia brala dzieci z domow dziecka na jakies wakacje swieta :-)
A ten chlopczyk z ta bialaczka taki radosny,rozbiegany.Z szansa na przezycie....bo jak na razie leczenie daje bardzo dobre skutki.Bardzo lubi sie przytulac.Ponic znalazly sie juz chetne osoby do zaopiekowania sie tym chlopcem.:-)

Wyobrazcie sobie ze dzis zapukal jeden pan robotnik i tylko mi psiknal silikonem przy takich dzwiczkach ktore zakladal ten pan ktory od poniedzialku dojsc nie moze do mnie i skonczyc fuche.A drzwiczki instalowal pod licznik na wode.I tyle z dzisiejszej pracy..Uslyszalam ze moze jutro lub pojutrze ktos sie zjawi i dokonczy....
Obiadek sie gotuje,zaraz zbudze Klaudie bo zjemy i spadamy po Vanesske do przedszkola.Zapisana jest na angielski i rytmike i ciagle mi gada ze chce jeszcze chodzic na plastyke i gimnastyke.Tylko z kad tych pieniedzy tyle brac.Kazde zajecia dodatkowe po 30-33zl.Za nieobecnosc nie zwracaja.
 
I znowu jestem:tak::-)
@ dostałam więc robić mi się nic nie chce, podobno po porodzie mniej boli, ale u mnie po 3 i się nie sprawdziło...:no: na obiad zrobiłam spagetti a co się będę przemeczać:-D
Agatko jak czytam Twoje opisy dań to głodna jestem i zaśliniłam klawiaturę...ale ja kulinarny leń jestem:sorry:
Iwonko no takich fachowców to nie zazdroszczę:no::crazy:

Co do adopcji czy rodzinnych domów dziecka to mnie też się marzy...ale te formalności, kursy, przygotowania:eek::confused2: 3 swoich mam ale muszę kursy kończyć:szok:

Moi rodzice chcieli adoptować chłopca 3 letniego, nawet już mieli formalności załatwione...ale mama urodziła brata z porażeniem okołoporodowym, rehabilitacja, leki...i zrezygnowali, ale do dziś żałują
 
Ostatnia edycja:
Zuzkus ja cale zycie swoje @@@@ mialam koszmarne i 7-8 dni,obfite do tego a pierwsze 3 doby to podpaska i tampon na godzine nie starczaly.Pierwszy raz w zyciu zdecydowalam o braniu tab anty.wlasnie skonczylam pierwsze opakowanie i dostalam @@@.jest slabiutka,nie bolesna.Normlanie nie czuje ze ja mam :-) Mam nadzieje ze bedzie tez krotsza,choc dzis 4 dzien mija.
 
Ja to tabsów przekonania nie mam i etycznie i zdrowotnie...ale każdy ma swoje zdanie. My naturalne metody plus gumka jak nas chcica przyciśnie:-p:sorry::-D
 
my juz po rehabilitacji...Jula najedzona,zaraz przepis na ta zupke wpisze gdzie trzeba...pierwszy raz robilam taka i powiem ze bardzo nam smakuje:tak:

zuzkus
przybijam piateczke z @ bo meczy mnie od wczoraj a dzis to jest masakra..niedosc ze sie spoznila przeszlo tydzien:szok:to obfita na maxa....a anty brac nie moge...mialam cholestaze ciazowa a po niej nie powinno sie brac hormonow:tak:ale moze to i dobrze bo ja jakos przeciwniczka tego typu ale tylko dla siebie:cool2:i nawet jak mi lekarka przepisala bromergon po wycieciu guza to nie bralam:-(wiem ze troszke nieodpowiedzialnie ale moja siostra brala i fatalnie sie czula..zreszta lekarka uprzedzala ze tak moze byc..i ja cykor olalam terapie

Naju mam nadzieje ze wygrzejesz sie wkoncu pozadnie i pogonisz to chorubsko...kurcze strasznie duzo ludzi choruje...koelzanka pwoiedziala ze w ich przedszkolu u jej corki w piatek bylo tylko 21 dzieci...niezle co>?

Iwonka a dlaczego nie zwracaja Wam kosztow za nieobecnosci na zajeciach dodatkowych...coprawda u nas zwracaja calosc jak dziecko wogole nie chodzilo a polowe jak np bylo na 2 czy 3 zajeciach z 8:-:)tak:moze warto pogadac i sie dowiedziec dalczego maja taka polityke:tak:wspolczuje fachowcow:wściekła/y:ojej szlak by mnie trafil jak by tak zasuwali z praca:wściekła/y:

Agatulka to korzystaj z imprezki i sie integrujcie:-Dja w zeszlym roku zaczelam prace 5 dni przed wigilia i dostalam super prezent....:-)malz w pracy zadnych prezentow nie dostaje...a nie rpzepraszam co roku koszule ale takie jakich nie nosi..i oddaje pozniej szwagrowi....
 
Nie mogę się powstrzymać żeby Wam tego nie wkleić

KOBIECY REWANŻ ZA WSZYSTKIE SZOWINISTYCZNE KAWAŁY O KOBIETACH

1.. Penis jest jak pies:
- plącze się miedzy nogami
- lubi jak się go głaszcze
- cieszy się razem z panem

2.. Dlaczego mężczyźni pragną ożenić się z dziewicami?
-Aby uniknąć krytyki.

3.. Jak nazywa się mężczyzna, który utracił 90% swej inteligencji?
- Wdowiec.

4.. Po czym można poznać, ze facet jest podniecony?
- Oddycha.

5.. Jak wyglądałby świat bez mężczyzn?
- Byłby pełen szczęśliwych, grubych kobiet

6.. Co wspólnego maja chmury i mężczyźni?
- Jak znikają za horyzontem - nastaje piękny dzień.

7.. Jak nazywa się mężczyzna, któremu amputowano 90% mózgu?
- Eunuch.

8.. W czym jedzenie jest lepsze od seksu?
- Godzinami nie trzeba czekać na kilka sekund przyjemności.

9.. Po co na końcu członka znajduje się dziurka?
- Aby mózg właściciela nie zginął z braku tlenu.

10.. Kiedy mężczyzna jest wart 5 zl?
- Gdy w "Makro" pcha wózek na zakupy.

11.. Dlaczego faceci mówią o swoich członkach "mój przyjaciel"?
- Bo pragną Wierzyc, ze ten kto kieruje ich życiem - jest ich przyjacielem

12.. Dlaczego tak mało jest kawałów o mężczyznach?
- Bo to nie ładnie wyśmiewać się ze stworzeń "inteligentnych inaczej".

13.. W jaki sposób mężczyźni przygotowują sobie kąpiel z bąbelkami?
-Jedzą wcześniej dużo fasolki...

14.. Jaka jest różnica pomiędzy mężczyzną a E.T.?
-E.T. dzwonił do domu...

15.. Co dla mężczyzny oznacza posiłek z 7 dań?
-hot-dog i sześciopak...

16.. Co dla mężczyzny oznacza pomoc przy sprzątaniu?
-podniesienie nogi, żebyś mogła poodkurzać...

17.. Jak należy rozumieć zachowanie mężczyzny, który każe Ci przestać odkurzać i trochę odpocząć?
-prawdopodobnie przez odkurzacz nie słyszy telewizora...

18.. Czym różni się mężczyzna od kota?
-koty zawsze trafiają do kuwetki

19.. Po czym poznać, ze mężczyzna jest dobrze wychowany?
-wychodzi z basenu gdy musi się załatwić...

20.. Nagi mężczyzna stoi przed lustrem i podziwia swoja męskość:
-dwa centymetry więcej i byłbym królem...
Na to jego żona zwraca mu uwagę:
-dwa centymetry mniej i byłbyś królowa...

21.. Dlaczego mężczyźni tak lubią kawały o blondynkach?
-bo mogą je zrozumieć...

22.. Czym różni się mężczyzna od komputera?
-w komputerze wystarczy wydać JEDNO polecenie....

23.. Dlaczego psychoanaliza mężczyzn zabiera mniej czasu niż psychoanaliza
kobiet?
-kiedy trzeba się cofnąć do dzieciństwa oni już tam są...

24.. Co ma wspólnego mężczyzna w łóżku i jedzenie z mikrofalówki?
-30 sekund i gotowe...

25.. Ilu mężczyzn potrzeba do wkręcenia żarówki?
-dowiemy się jak tylko któryś wstanie z kanapy...

26.. Jaka jest różnica pomiędzy barem a łechtaczką?
-większość mężczyzn nie ma problemu ze znalezieniem baru...

27.. Dlaczego mężczyźni nigdy nie pokazują prawdziwych uczuć?
-nie można pokazać czegoś, czego się nie ma...

28.. Kobieta: -czy kochasz mnie tylko dlatego, ze mój ojciec zostawił mi fortunę?
Mężczyzna: -ależ skąd, skarbie, kochałbym Cię tak samo, bez względu na to, kto zostawiłby Ci fortunę...

29.. Jak sprawić, żeby mężczyzna był szczęśliwy w sypialni?
-przenieść tam telewizor...

30.. Po czym poznać, ze mężczyzna miał orgazm?
-przewraca się i zaczyna chrapać...

31.. Jaka jest różnica miedzy mężczyzna a lekarzem?
-lekarz jest uprzejmy gdy prosi, byś się rozebrała,
-lekarz słucha, gdy narzekasz,

32.. Dlaczego puszki z piwem tak łatwo się otwiera?
-przyjrzyj się, KTO je otwiera...

33.. Co to oznacza, gdy jesteś w domu a mężczyzna okazuje Ci nagle
zainteresowanie i sympatie?
-pomyliłaś domy...

34.. Jaka jest różnica pomiędzy mężczyzna a wielbłądem?
-wielbłąd może pracować 8 dni bez picia, podczas gdy mężczyzna
może pić 8 dni nie pracując...

35.. Jaka jest różnica między mężczyzną i papierem toaletowym?
Papier toaletowy rozwija się
 
zuzkus, aleś pojechała z tymi tekstami:-D:-D:-D dobre:tak::-D

agata rzeczywiście potrafi ochoty na jedzenie nawet choremu narobić;-) kurcze, gdybym miała własną kuchnię może znów bym wróciła do takiego gotowania, a tak to okazjonalnie. nie potrafię się u mamy odnaleźć, choć ona się zawsze wkurza i mówi że to też mój dom. no może i tak.. ale nie mój.

Joanna, dzięki raz jeszcze za przepis:tak: co do choróbska to moja mama wpadła na chwilę po lekcjach, a przed radą pedagogiczną, z gorączką i bólem gardła. jakaś zaraza jednak.

iwonka, współczuję, tacy fachowcy mogą człowieka do szału doprowadzić:wściekła/y: a z zajęciami dziwnie macie - u nas gdy dziecko nie chodzi odliczane są pieniądze z następnym miesiącu. może rzeczywiście zapytaj jak to jest. i pogadajcie z rodzicami, na pewno nie ty jedna masz z tym kłopot. bo szkoda, jeśli mała chce na coś chodzić by jej to ograniczyć przez te nieszczęsne pieniądze.

kurcze, szczęściary, które mają skąpe @ po tabletach. ja miałam b. skąpe, prawie niezauważalne, gdy nie brałam. ale gin się dopatrzył czegoś - niby policystyczności, niby diabli wiedzą czego, zalecił brać hormony. kiedyś brałam bo bałam się wpadki, teraz biorę ze względów medycznych. efekt ten sam - nie boli, ale tydzień wyjęty z życiorysu. bleee.

ha, jak widzę my tu wszystkie na prawdę do siebie pasujemy:-D popatrzcie - najpierw zaglądałyśmy na wątek z ciekawości, czy nie ma ktoś kłopotów, czy nie trzeba by pomóc. teraz każda mówi, że myślała o adopcji, że chciałaby.. podobna wrażliwość jednak - nie ma co, dobrałyśmy się:tak:
 
reklama
Zuzkus ja tez do tej pory nie uzywalam zadnej antykoncepcji,zero nawet gumek ale chce sprobowac bo wlasnie te moje @@@ byly meczace a i jeszcze mam nadzieje ze na inne sprawy mi choc troche pomoga.Ale ciagle ich brac nie mam zamiaru.

To o chlopach dobre i prawdziwe! Czytalam gdzies nieco podobne.;-)


W przedszkolu zwracaja za jedzenie ,za kazdy dzien nieobecny.Jutro sie zapytam jak jest z tymi lekcjami.:sorry:A Vanesska robi postepy w jedzeniu:tak::tak:,widzialam po buzi ze miala wysmarowana wisniami :tak:bo na podwieczorek byly kluski z wisniami i smietana a ona nigdy tego nie jadla,wogole owocow nie tyka.:sorry:

Acha nie wiem czy pisalam ze w koncu swieta robimy u nas w domu bo tescie wyjezdzaja:-D moj R troche zalamany ze mama go zostawia:sorry: ale mam nadzieje ze troche pepowine zerwie w koncu:tak: wiec mam pytanie odnosnie pasztetu,czy ktoras z was piekla sama pasztet? Jesli tak to prosilabym o przepis:-)uwielbiam taki wlasnej roboty:tak: a wogole sie ciesze ze zrobie prawdziwa wigilie ,no chyba ze moja mama przyjedzie do PL i pojdziemy to takiej ciotki;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry