reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Witam wszystkie mocniutko!!! Porazka co sie przed tymi swietami dzieje!!! Ludzi jak jacys idioci kupuja juz teraz winki i stroiki na adwent a to przeciesz jeszcze tydzien!!! Korka przez to mam kupe roboty! Dzis to wycienczona juz bylam ale na szczescie w pracy tylko 4 godz.bo szefowa widziala ze padam!
Naju co do swiat to Ci powiem ze tutaj to wlasnie niemoge tego smaku zalapac i dlatego sie ciesze na Polske. Staramy sie jak mozemy by swieta byly swiateczne ale to nie to. 3 lata temu bylismy na pasterce w polskim kosciele i to bylo to. Niestety cieszka tam dojechac i dlatego akurat po nocach niechcesie tego robic. Tutaj to swiea inne . Ludzie tradycyjnie jedza kluski i pieczen!!! W Wigiliemiecho miecho i miecho! No az smute. Mi to nawet by przez gardlo nieprzeszlo! To tak jagbym jakis wielki grzech robila!!! Pozatym duzo tu kiczu! W oknach swieco sie roznobarwne babiloty! Renifery na balkonach Mikolaje i babki! Niby ladnie to wyglada ale wole taka zasniezona wies gdzie na spacerze wieczornym widac w oknach u ludzi choinki.Na pasterce szopka a wdomach sianko pod obrusem. To mi wystarcza. U siebie wstawiam galezie choinek by ladnie pachnialo ale i to nie to bo sztucznie te choinki chowane to i zapachu niemaja. Zakupy swiateczne staramy sie robic wjakis specjalnie ustalony dzien. Toi taka tradycja moich lasek.Umawiamy sie na poczatku grodnia i idziemy prezenty kupowac. W tym czasie jest markt swiateczny i stoi nasza wielgasna Dortmundzka choink. Ogladamy ja w miedzy czasie pijemy grzanca Po zakupach(kupa smiechu jak prezenty dla facetow kupujemy) idziemy do jakiejs restauracyjki cos zjesc . To jest najlepsze bo co roku wchodzimy obladowane do restauracji i wszyscy sie patrza:szok: jak na glopie a my bierzemy najwiekrzy stolik by miec na torby miejsce!:-p Wtedy czuje swieta! W tym roku chcemy pierwszy raz by Filip pomagal nam pakowac prezenty dla bliskich. Powiemy mu ze dzis Mikolaj dzwonil i prosil bysmy to zrobili bo ona ma za duzo pracy :-D Ciekawe jak na to zareaguje.
No a ja od czwartku do wtorku bede niedostepna bo w sobote urodzinki wyprawiam i w tym roku obiecalam ze cos sama ugotuje :tak: W zwartek zrobie pierogi w piatek bigos w sobote jakies salatki :-D Korcze prawie jak na swieta! No ale wiem ze faceci sie beda cieszyc! No a urodzinki wypadaja w poniedzialek i wtedy moja siostra z mezem przyjdzie i kolezanka z mezem.No i ich dzieci. Wiec tez trzeba cos przygotowac.A pomiedzy jeszcze do pracy . Wiec jak dam rady to we wtorak do was zajrze albo pokukam wmiedzy czasie o czym piszecie!
Pozdrawiam serdecznie!!!
 
reklama
Oj cos przystopowal wateczek.
U nas ok,mialam maly remoncik a pelno brudu,jutro dowiem sie wiecej czy jeszcze beda cos w moim domu robic albo chociarz powiedza kiedy dalsza czesc.

Jutro swiatowy dzien misia pluszowego wiec w naszym przedszkolu dzieciaczki na jutro maja takowe misie przyniesc :-)

Serdecznie pozdrawiam :-)
 
witam kobietki!!!
ja z lekka opóźniona..ale juz sie tłumaczę-w sobote szkoła a po szkole tańce do białego;-) rana...mieliśmy wcześniejsze andrzejki:rofl2::rofl2:,w niedzielę odsypianko...hehhh a wczoraj mężuś był w domku więc miałam inne zajęcie:-D:-D:-D no a dzisiaj byłam na praktyce w pogotowiu więc same rozumiecie!!!
a poza tym u mnie oki!jutro z ranka sie zjawię:-D:-D:-D!miłej nocki!!
 
czyżby porządki przed świąteczne ;-)?Już?taki tu spokój,he he.
Iwonkanie zazdroszczę remontu,w szczególności tego bałaganu przy tym.Mój mężuś zapowiedział na wiosnę rozbudowę strychu:szok:.Wiem,że to konieczne by zrobić pokój dla Sary,ale juz jestem przerażona i odechciewa mi sie wszystkiego.Ale do malowania na pewno pierwsza sięgnę.bardzo lubię wymyślać.
Muminka biedulo,często tak jest że ludziska wariują dużo wcześniej,to pozostałości jeszcze z czasów kolejek i braków towarów w sklepach:-D.
A u mnie marudowo.Dzisiaj Emilka wstała w skowronkach,ale ok południa zaczęła okropnie płakać i ok 16 obrzygała mnie obficie:eek:.Gorączki nie ma,ale jest lekko ciepława.Mam nadzieję,że to nic poważnego.A do tego mam auto popsute.Najpierw rozrusznik,sąsiad mechanik przyszedł obejrzał podłączył kabelek i kazał odpalić silnik a tu wężyk od sprzęgła wypadł i jakiś płyn zaczął kapać.Więc trzeba zaciągnoś naszego espace na kanał,a ten będzie wolny dopiero w czwartek:szok:.Tak więc przymusowe siedzenie w domu,a tyle chciałam pozałatwiać jutro.Na rehabilitację z małą też jutro nie jadę,lepiej by nie rzygała na nikogo więcej niż mama:rofl2:,chociaż wolała bym by wogóle tego nie robiła.
A tak poza tym to ciepło,ale mocno wietrznie.:-).Pozdrowionka
 
jest któraś na plociuchy???
witam z rana!!!


jestem
ja do tyłu z odpisywaniem bo w pracy ciagle kurcze jade prawie na cały etat ale na szczęscie za każda godzine płaca wiec luzik

Maks chory wiec udało się bym na 2 zmianę pracowała i młoda ciocia przychodzi na 1,5 zanim mąż przyjedzie
dzis wolne i mam wolny weekend co mnei bardzoo cieszy
 
NO TO PRACA PEŁNA PARĄ!!
ja ostatnio ma lenia jakiegoś...buszuję na allegro za prezentami dla szkrabów i mam dość:crazy:
 
Witam,a ja czekam na kierownika z administacji.....
Vanesska juz w przedszkolu,kazde dziecko z misiami przyszlo :-)Niestety moje dziecie bedzie glodne bo w sumie nic z dzisiejszego menu przedszkolnego nie ruszy:sorry::wściekła/y:
 
Witam,a ja czekam na kierownika z administacji.....
Vanesska juz w przedszkolu,kazde dziecko z misiami przyszlo :-)Niestety moje dziecie bedzie glodne bo w sumie nic z dzisiejszego menu przedszkolnego nie ruszy:sorry::wściekła/y:


uuu a moze skubnie coś ja moja zawsze prosze próbuj i pani potem mówi że Zuza poskubała bo chyba tego nie lubi ale nie nażekają więc się ciesze bo w domu otrafi pogrymasić

NO TO PRACA PEŁNA PARĄ!!
ja ostatnio ma lenia jakiegoś...buszuję na allegro za prezentami dla szkrabów i mam dość:crazy:

tak pełną puki jest hiihhi
ja drobiazgi ba Mikołajki w pracy upatrzyłam bo mikołajki to drobiazgi
a na święta to w weekend mamy listy pisac by dzieci wiedziały ze trzeba napisac od Mikołaja
 
reklama
dzien dobry:-)

ale pogoda za oknem,wychodzic sie z domu niechce:-(jeju jeszcze tylko miesiac i swieta wiec i ja musze rozejrzec sie za jakimis prezentami...

dzis mamy rehabilitacje a ja niepamietam godziny a dodzwonic sie do nich nie moge..:wściekła/y:
malz juz lepiej,JUla bez wiekszych zmian...strasznie leci jej z nosa,smierdzace gluty..masakra chyba ta masc z antybiotykiem wogole nie dziala i znow trzeba bedzie do lekarza isc...a myslalam ze w piatek puszcze ja juz do przedszkola:-(
Agatulka zdrowka dla Maksia:tak:
 
Do góry