reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
witam w ostatni dzień wakacji:sorry2:

zuzkus
, a co to za nastroje cię dopadły?

kamilkar
, nie wiem czy powinnaś robić z tego problem, chłopaka pewnie ciekawiła taka część garderoby. jak mój syn kiedyś wziął mój biustonosz ze sterty upranych ubrań zaczęliśmy się z tego oboje śmiać, wyjaśniłam mu że to babska część garderoby, facetom nie potrzebna, więcej tego nie powtarzał, bo poznał temat. nie ma co robić problemu moim zdaniem. dziecko zresztą jest za małe by wietrzyć w tym dewiacje czy przejaw seksualności z ogóle, a zarazem na tyle jest duże że można spokojnie z nim pogadać. bo trochę się dziwię, gdyż z twojego posta wynika że dotąd nie prowadziliście rozmów o płci, różnicach w wyglądzie. jak dziecko nie wie to go wszystko kusi.

kobitki, u nas do przedszkola zakupy leżą i kwiczą. nie mamy nic, poza szczoteczką do zębów i pastą.. bo kurcze na tej mojej wsi nic nie ma!! oblecieliśmy wczoraj miasto, nawet spodni od dresu innych niż granatowe nie było. granatowe ma:baffled: podkoszulków nie mogłam kupić, bo były tylko różowe. niewiarygodne, a niby mamy taki dobrobyt.. w każdym razie ciuchy muszę dokupić, a cal a wyprawka typu kredki czy bloki to dopiero jak pani poda co trzeba kupić.
 
Witam:-) U nas dziś leje,zimno i ciemno znów:sorry2:
Kupiłam już dziewczynom zimowe kombinezony,czapki,szaliki.Zostało jeszcze dokupic buty:tak:Do przedszkola kupiłam kilka ubrań dla vanesski a reszte to juz jak nam powiedzą co trzebv dokupic.Pewnie przybory plastyczne itd,chusteczki do nosa.

Wczoraj R napalił w kominku,zrobiło sie strasznie gorąco a już dziś rano zimno mamy:angry:ten dom jest słabo ocieplony i to są tego skutki.Do mieszkania na stałe sie nie nadaje,a inwestowac w dopracowanie tego domu tez nie ma co bo sie kwalifikuje do rozbiórki:tak:

Idę po kawkę ,może ktoś sie przylączy ;-)

Acha w Tesco od 2 września ma być zestaw talerzy 19 częsci (wraz z duża miska na sałatkę) z LUMINARCu za 59zl.:tak:Tylko ciekawe ile sztuk:sorry2:
 
iwonka, ja chyba przez te wakacje straciłam wątek, gdzie wy teraz mieszkacie? bo ze remont to wiem..

szybciutko kupiłaś te ubrania. też bym chciała wcześniej, ale trochę się boję. już przerabiałam kupowanie 2 par butów w jedna zimę i 2 kurtek, bo młody wyrastał. dlatego poczekam jak długo się da pewnie, choć sądząc z tych temperatur to powinnam się pospieszyć;-)

no ale buty to już mamy, bo były tak tanie że zaryzykowałam:-D w Bochni znalazłam trapery za nieco ponad 30zł, cudne, młody zachwycony, a że numer za duże to liczę, że będą akurat jak sie zimno zrobi.

za to próbuję mu kupić rozpinaną bluzę bez kaptura i nic nie ma.

chyba się w ogóle wezmę za przegląda jego szafki.. ciekawe co się po lecie będzie nadawać jeszcze do chodzenia, a co trzeba uzupełnić.
 
kurde ja ajk bym teraz kupial rzeczy na zime mogly by byc male... oliwia jeszcze szybko ze wszytkiego wyrasta...
my juz tez przepalamyw peicu bo na mieszkaniu strasznie zimno.
 
Hejka!
Wczoraj juz nie zagladalam ale postanowilam nadrobic zaleglosci w spaniu po wakacjach i spalam od 21.00 do...9.00 rano :szok: ale chyba bylo mi to potrzebne, a ze pogoda straszna to i dzieciom sie dobrze spalo. Dzis ide do lekarza popoludniu ze soba z wynikami, z Maciejem bo juz chyrczy a pulmikort mi sie skonczyl i z ania bo jak miala miesiac temu angine to niby jest dobrze ale pokasluje. Powinnam isc z nia do laryngologa ale terminy takie ze najpierw sprobuje co pediatra powie.
Do szkoly nie mam nic :no: a na zakupy mi sie nie chce bo leje i ani z dziecmi ani ich zostawic. jutro Mama przyjedzie to wtedy skocze, na jutro jeszcze nic nie potrzebuja.
Zimno coraz bardziej i dzis pewno popoludniu przepale szczegolnie ze chce dzieci wykapac.

Pozdrawiam! :-)

PS Kamilkar tak jak pisze Naja jest to pewno ciekawosc, wiec nie ma co doszukiwac sie podtekstow. Jak u mnie Krzys zainteresowal sie stanikiem to mu powiedzialam ze mam piersi i potrzebuje zeby sie nie hustaly a on ma siusiaka i Maciek i tata a dziewczyny nie maja i na razie spokoj w tym temacie. staram sie zapytania kazdego wyjasniac na biezaco stosownie do jego wiedzy
 
Iwonka pochwal sie co i gdzie na zime kupilas...ja tez poszukuje kombinezonu ale nic nie moge znalezc....Do tesco zadko jezdze...blizej mam real,auchan itp:tak:

a co wyprawki przedszkolnej to poza kapciami tez nic nie mamy...kupilam jedynie w C&a majtki z hello kitty a w przedszkolu przyborow poza chusteczkami nie przynosimy...chyba ze w tym roku cos sie zmieni....Jeju Jula wstala dzis i z radoscia w glosie oznajmila ze jutro juz do przedszkola...:szok::tak:oby tak dalej..

Jula oglada czarne stopy w TV:-)na 15 idziemy na shreka forever a za oknem jak to jzu Iwonka napisala pogoda do niczego:-(

Naju zazwyczaj jak sie cos potrzebuje to nie:no:ma w sklepach...dobrobyt dobrobytem:wściekła/y:...albo jak juz jest to cena :szok:dobrze przynajmniej ze traperki Maciek juz ma a noga urosnie:-)

Zuzkus
glowa do gory:-)mam nadzieje ze dzis juz lepiej:tak:
 
u nas dalej pada,zorganizowalam chociaz mlodej czas jak pojde na zebrabie,:-Dpodejdzie do kolezanki ze starego przedszkola,co mieszka w naszym bloku,bo taty nie ma pojechal na wies,wiec do niej nie przyjedzie,a u mamy w pracy blisko,ale moze nie chciec zostac,to musialabym ja na zebrabie zwiasc.a w ogule nie chce mi sie pchac oli przed 18 boz moknie,a tak to zrobie migiem zakupy pozniej,mam nadzieje,ze jutro jak bedziemy szli do przedszkola chociaz przedstanie,a ja pozniej po zakupy do przeszkola i troche garderoby jej kupic

zuzkus zdrowka dla Was wszystkich

naja jak chce sie kupic konktretna rzecz,to jej na zlosc nie ma,ja choc mieszkam w duzym miescie tez mam problem,a nawet ja sa to ceny lepiej nie mowic jak wysoka

a my siedzimy w domu,ogladamy bajki,ukladamy puzzle,a pranie sie pierze,schnac wole nie wiedziec ile bedzie
na obiad spagetti z miesem i sosem,bo wszystko w domu;-)
 
Naju mieszkamy na czas remontu na działce teściów gdzie on ma swoją firmę w takim domku dosc sporym bo z 60metrów,kiedyś tu mieszkałam dwa lata ;-)

Ubrania kupiłam dość większe więć spoko.:tak: Cześc w Tesco jak bluzki do przedszkola np 3-pak za 31zl ,maja piekne plaszcze przeciwdeszczowe ocieplane z myszką MINnie:tak:tez już przecenione na 30chyba z prawie 50zl.Wogóle maja super ciuchy tam zawsze a teraz jest wyprzeda z 30%.W Daichmanie kapcie Hello kitty tez do przedszkola kupiłam.
Na allegro patrzyłam na kombinezony ale na razie jest mało a te co sa to baaardzo drogie.A w zeszłym roku widziałam tam takie ładne na futerku chyba za coś koło 70zł.:tak::tak::tak:

Rajstpoy muszę kuypić też nowe,takie lepsze to po 15zl za sztuke... zdzierstwo.

Na bilans 5 latka trzeba zapisac dziecko,już jest płacz na same słowo o szczepieniu:sorry2::sorry2:ciężko będzie.:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja sie jednak zmobilizowalam i wyruszylam w miasto;-) kupilam wszystko co potrzeba, ile zaplacilam to nawet nie powiem bo edukacja jest u nas rzekomo bezplatna. Mozi na obiad u mnie tez spagetii bo szybkie :-D
 
Do góry