reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dieta odchudzająca starającej

reklama
Musia,Mama smacznego :)

U mnie jednak rybka smaczna a już się bałam. Ostatnio zupełnie na nią ochoty nie miałam a tu proszę, taka niespodzianka. Zrobiłam w jogurcie greckim z czosnkiem i aż mała się zajada.
Ciesze się, bo po rybie mi najładniej waga spada. Więc teraz obowiązkowo na warzywkach i później rybka chociaż raz dziennie :)


A jak robicie krewetki?? Ja tylko na ostro i bez sosu robiłam, by jako chipsy zjadać.. maci ejakies fajne pomysły??
 
mama juz, ok nadrabiam :) Z palcem lepiej, najgorzej jak mnie Patryk złapał, ale juz w dzien nie boli :)) Kupiłam sobie wagę i schudłam ....... uwaga uwaga...... 1.2 kg:-D:-D
 
mama no juz lece natychmiast zmieniac!! :)

Ja jestem sama na dietce, Adrian wymiękł więc nie wydajemy tak dużo. Na większe dukanowe zakupy ok 100 zł idzie, nawet czasem mniej :)

Juz zmieniłam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
MUSIA- ale suwaczek sie nie zmienil...;/
BAFINKA- ja jem raz w tyg.kupuje paczke mrozonych i jem jako przekąske-moj Tomi nie lubi owoców morza..

ZARAZ BEDE ROBILA kapuste na gesto-mamy od dzis 3 dni P+W..
 
Do góry