reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta naszych dzieci

dziewczyny pomocy!!!! moj Franio jakis mega uparty -nie chce nic innego poza piersia - ma juz 5 i pol miesiaca....od drugiego miesiaca nie chcial jesc nawet mleka odciagnanego butli - nic tylko cyc
nie pija soczkow, ni eje owockow, obiadkow - o ile na poczatku - w 4 miesiacu jadl marchewe ze mu sie uszy trzesly tak teraz zje ta marchewke EWENTUALNIE....
co ja zrobie?
Pani doktor wlasnie nakazal go karmi sloikami bo wazy 10 kg!!! i te sloiki maj ago odchudzic...
 
reklama
TolaLee a dynii nie lubi? To każde dziecko chyba zje. Hipp ma dynię z ziemniaczkami, na początek dawaj, to co lubi. albo ugotuj mi marchewke z ziemniakami i powolutku dodawaj inne smaki.
 
Oj patrz,nawet nie wiem... ale wiem,ze po otwarciu w lodowce 48 godz.. wiec mysle,ze w ciagu nast 2 razach to zje wszystko..:rofl2:
 
pierwsze slysze:sorry: no nie wiem nie wiem...wiem ze po owtarciu moga byc 2 dni w lodowce :tak:a tak spytam z ciekwawosci, jesmli juz otworzys sloiczek to dlaczego chcesz go zamrazac???;-)
 
Ulek wydaje mi się ,że to niezbyt dobre dla dziecka, rozumię karmic piersia ,ale żeby tylko piersia przez rok?

Tola lee spróbuj trochę na początek poprzemycac np. w mleku tych warzyw, może z czasem przyzwyczai sie do nowych smaków, aha ale nie chce tez butli , no to juz nie wiem co ci poradzić
 
Tak się zastawaniam bo jak zacznę dawać jedzonko to na początek ile - jedną łyżeczkę? dwie. To i tak nie zje mi w ciągu dwóch dni słoiczka? Albo jak nie będzie smakować na początku to zamiast wyrzucać (lub samemu zjadać brrr:laugh2:) można by zamrozić?
 
Ostatnia edycja:
Ulek wydaje mi się ,że to niezbyt dobre dla dziecka, rozumię karmic piersia ,ale żeby tylko piersia przez rok?

wywolam teraz pewnie burze :-D:-D:-D:-Da moze i nie:-pten temat byl juz kiedsy walkowany ale ja karmilam synka dwa lata cycem i jestem z tego bardzooo DUMNA:tak::tak::tak::-):-):-) nie wiem dlaczego mialoby to byc niezbyt dobre dla dziecka hmmm..synek pieknie zdrowo rosl:-)
 
reklama
Do góry