reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta małych kwiatuszków- wprowadzamy pokarmy stale:)

ja kurcze jakoś się zdobyć na uspokajającą nie mogę, boje się ,że zamule dziecko czy co...po co normalnemu maluchowi uspokajacze? (bez obrazy dla tych co używają, pewnie jakby mi krzyczała całymi dniami, też bym się skusiła) ale myślę,ze nasze krzyki w granicach normy;)
 
reklama
ja podaję hipa na brzuszek lub rumiankową, są słodkie ale mój Marce nie umie pić z butli i przeżuwa smoka, trochę się nałyka (10-20 ml nie więcej) a reszta po szyi popłynie.
Nati- my też bez smoczka, bez butelek więc jeszcze ja dołączam do Was
 
Eywa ja mysle ze ta uspokajajaca tak naprawde to srednio dziala...tak jak na nas melisa..chyba bardziej na podswiadomosc ;-) nie wiem ile dziecko musialoby jej wypic :-)
 
my mamy ta uspokajającą i ona wcale nie uspokaja... to tylko tak z nazwy, moze jakby wypił z 5 butelek to by coś dało, więc teraz nic nie dopajamy tylko sam cyc
 
Ja też mam tą uspokajającą i według mnie też nie działa a na dodatek mój Julek ostatnio nie chce jej pić...
 
reklama
ja podaję Młodej herbatkę z kopru włoskiego Hippa, ale tylko gdy jest bardzo ciepło...a tak to piję ją sama. Codziennie rano na śniadanko :-D
 
Do góry