reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dieta małych kwiatuszków- wprowadzamy pokarmy stale:)

ja będę przygotowywać sama, uważam, że to zdrowsze :)
jak masz warzywa z ogrodka to i owszem, a jezeli nie to sama przeciez nie jestes wstanie poznac zrodlo kupowanych warzyw, czy byly psikane i "dokarmiane" :-)

moj starszak wychowal sie na sloiczkach i teraz tez tak bedziemy leciec. chociaz teraz mam zamiar tez cos sama gotowac (wtedy wogole nie milam pomyslu co i jak) w wiekszej ilosci i pozamrazac :-)
 
reklama
mitaginko Ciebie również i inne dziewczyny. Niedowiary, że już mamy te swoje skarby:) Sliczna jest Twoja córeczka, taka drobniutka, moja wielka i polasy wiszące, druga broda itp, ale kochana:)
 
a my dzis zjedlismy pierwsze pare lyzeczek kleiku ryzowego :-) otwieral ladnie buzke tylko jeszcze plucie z polykaniem sie mylilo, ale raczej smakowalo kawalerowi :-)

Aligator a ja uwielbiam takie tuścioszki malutkie :-D moj starszak byl raczej drobny i brakowalo mi go tu i owdzie ;-) a teraz jak widze moje słodkie baleronki, kielbaski kochane i ta druga brode ktora jest znacznie wieksza od pierwszej :-D to sie rozplywam w milosci i pocalunkach do niego :-D hihi
 
Asiunia niedaleko mnie jest sklep ze zdrową żywnością i mają tam warzywa, owoce i mięso z pewnego źródła, a poza tym tak jak piszesz mozna ugotować sobie więcej i zamrozić i wychodzi znacznie taniej niż słoiczki, jak polecimy do Dublina to się zorientuję co i jak tam wygląda i wtedy zobaczymy ale tutaj na pewno będę gotować sama :)
 
herbatita- a jak mogę znaleźć ten filmik na FB? czy na zamkniętym coś jest bo już tam nie zaglądałam wieki
jest nasze formu ciotki z bb, zamknięte forum, któraś z nas musialabby Cie dodac do niego i wtedy w starszych postach to znajdziesz


edit daj namiary na priv i po zobaczysz;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
nati- rozkaz moderatora wykonany, Nadinka już wisi na fotkach :). Asiunia też lubie całować te papuśne poliki, aż mała krzyczy:). A tak w temacie czy ktoś daje wodę do picia???
 
Do góry