reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta maluszka-watki połaczone.Kolejne etapy rozszerzania diety

reklama
no to ja jeszcze poczekam
zastanawiam sie (bo ja zaczynam podawać zupki warzywne) czy jak taka zupka wyjdzie za rzadka to czy można dodać np kleiku ryżowego?
 
mam pytanie jezeli wprowadzacie nowe warzywa to chyba nie musi dziecko jesc codziennie całego zestawu? na ziemniak + marchewka + pietruszka + cos tam . mozna chyba na zmiane podawac codziennie cos innego? np ziemniak z marchewką na drugi dzien ziemniak z pietruszką....
 
dla starzsych dzieci to nie ma takiego znaczenia jak dla niemowlaków bo to przeciez ich pierwsze inne posilki niz mleko wiec muszą byc bezpieczne
 
reklama
Ja też tak myślałam, ze kupne pewniejsze i dawałam małej słoiki, aż moja mama weszła mi na ambicję, że jestem leń i okazało się, że Karolka gotowaną przeze mnie zupkę, rozciapcianą widelcem, a nie zmiksowaną na papę wcina aż miło. Poza tym skończyły sie problemy z kupami, z ciemnozielonych znów normalne. I bądź tu człowieku mądrym.
 
Do góry