reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta maluszka-watki połaczone.Kolejne etapy rozszerzania diety

częśc chciałam zapytać jakie wy dajecie dzieciom soczki ze sklepu czy robione a jeśli robione to takie na surowo czy przegotowane?
 
reklama
kate332 ja daje głównie soczek marchewkowy, teraz będę próbowała dać marchewkowo-bananowy. Nigdy nie gotowałam soczków, bo wiadomo, że podczas gotowania traci się wiele witamin i "wyjaławia" soczek. Soczek zawsze robię sama.
 
Hej,dzieki za odpowiedzi.
Koteczek,jak pisałam że jesteśmy alergikami to miałam na myśli mnie i męża,a wiadomo że wtedy dziecko bardziej zagrozone.Tego sie akurat nie da nie wiedzieć,ja mam astmę a mąż azs.Pa
 
Hej,ten temat często się pojawia,więc postanowiłam podsumować wyniki ankietą.Czy dajecie dzieciakom zupki własnej roboty czy kupne "słoiczki'.Pewnie większość daje i to i to ,ale zaznaczcie czego więcej,a jak zmienicie metodę to zagłosujcie jeszcze raz.Dzięki.
 
Witam,

Teraz daje juz tylko domowe obiadki, bo papkowych zupek nie chce. Biore tylko jak wyjezdam na caly dzien, taki sloiczek i mam problemy z karmieniem.
Najpierw dawalam jedank tylko sloiczki, domowych niebardzo chciala.
 
reklama
Dziewczyny, jakie dajcie świeże owoce swoim pociechom oprócz jabłka?Wiadomo, sezon nie najlepszy-bo mało owocków.Jeszcze kilka tygodni temu dawałam Julci malinki-uwielbiała je, a teraz?
Prosze odpowiedźcie.pozdrawiam ciepło,pa.
 
Do góry