reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dieta dla karmiacych :)

reklama
Ja zajadałam się wszystkim, co można było ugotować na parze, tzn. ryby, kurczak, warzywa. Na początku, zjadałam dodatkowo jak najwięcej nabiału, ale okazało się, że maluszek ma skazę. Przykładowy obiadek to: kasza jęczmienna + filet drobiowy na parze + buraczki + marchewka. Przyznaję, może być ciężko dla kogoś, kto niechętnie rezygnuje z przypraw... Warto spróbować.
 
Ja jem praktycznie wszystko, a przypraw to już na pewno od samego początku sobie nie odmawiałam. Przez całe lato robiliśmy często grill, jadłam przyprawioną kiełbaskę i inne specjały z ketchubem i musztardą, i tym podobne rzeczy. Ktoś mi mówił że powinno się jeść to co w ciąży, ale nie wiem czy to prawda. Jak do tej pory moja córcia ani razu nie miała kolki ani żadnych uczuleń (odpukać!) i oby tak dalej, ale może mam jakieś wyjątkowe dziecko...
 
czesc!wczytalam sie w wasze forum i jesli to mozlwe,to prosze o preslanie tej dietki dla mamus na maila:)kasiastroinska@aol.co.uk,dzieki!pomozcie bo mam dosyc jedzenia w kolko kurczaka,marchwii i zupek mlecznych!!!!!!(choc dobrze ,ze moja mala nie ma uczulenia na mleko bo chyba bym wogole umarla!):-( :baffled:
 
reklama
Do góry