reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Detektor, monitor tętna płodu

reklama
Jeśli to by były jej tętnice to by musiała mieć bardzo wysokie tętno.
Mi zazwyczaj wychodzi około 70-80 jeśli nakieruje na swoją tętnice. 120-130 bardziej podchodzi pod tętno dziecka.
Eee ja mamą 120 tętnice a 150 160 dziecko 15 tydzień to dzieciątko jest małe i nie złapała by po dwóch stronach. Nawet w zaawansowanej ciąży serce miałam w jednym miejscu
 
Dziewczyny od dziś mam detektor . Też model Jumper 100E . Tylko mi łapie po jednej i po drugiej stronie . Nie rozumiem tego ?


Wszystko zależy od ułożenia dziecka. Też tak mam. Tętna dzidziusia nie słyszysz tylko w jednym miejscu na brzuchu. Możesz je znaleźć w różnych miejscach. A może być tak że przez dzień lub dwa w ogóle nie znajdziesz bo dzidziuś się tak ułoży. Z czasem się nauczysz 😉
 
reklama
Eee ja mamą 120 tętnice a 150 160 dziecko 15 tydzień to dzieciątko jest małe i nie złapała by po dwóch stronach. Nawet w zaawansowanej ciąży serce miałam w jednym miejscu


Tętno u przeciętnego człowieka mieści się w granicach 60-100. Więc masz podwyższone tętno. Tętno dziecka można usłyszeć w paru miejscach, wszystko zależy od ułożenia dziecka i pewnie od czułości detektora.
 
Do góry