reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

Mnie też wypada BARDZO DUUUUUUUUUUŻO włosów. Jestem tym przerażona bo jak rano się budzę to muszę wyzbierać setki moich długich włosów z prześcieradła i poduszki! Również po każdym czesaniu muszę sprzątać podłogę w łazience... Biorę te same witaminy co w ciąży Feminatal ale to nie pomaga. Zastanawiałam się nad kupnem nowego kosmetyku w tabletkach INNEOV ale nie wiem czy powinnam je brać. Podobno są bardzo skuteczne ale nie prowadzono badań na kobietach po ciąży i już sama nie wiem....
Zastanawiam się też nad ampułkami VICHY ale to stosuje się na włosy zewnętrznie więc nie wiem czy to coś da
Może któraś z Was ma jakieś doświadczenia z powyższymi preparatami.
Dajcie znać.
 
reklama
Widzę że macie problemy z włosami .Wejdźcie sobie na stronkę ALLEGRO w zdrowie i uroda a potem we włosy i tam jest taka odżywka PLACENTA w zielonym pojemniku .Nie jest droga ale bardzo dobra.Ja stosuję ją od 2 lat i przynosi duże efekty .Nawet smaruje tą maseczką włosy dzieciom. Składa się ona z wyciągu z łożyska zwierzęcego ale nie musicie się martwić ,pieknie pachnie i jest naprawdę super.Druga z tej firmy jest w niebiesim opakowaniu ale szczerze powiedziawszy nie jest taka dobra (miałam na próbę).

Są jeszcze ampułki ale jak silnie działają to nie wiem,ponieważ nie używałam.
**ZNISZCZONE, ŁAMLIWE WŁOSY? ODŻ. PLACENTA 1000 (135915265) - Aukcje internetowe Allegro
 
MI WYPADAŁY WŁOSY PO PIERWSZYM DZIECKU I PRZESTAŁY DOPIERO JAK ZASZŁAM Z DRUGIM:) A PO DRUGIM WYPADAŁY PRZEZ 10 MIES AŻ MAM PRZEŚWITY I JUZ MYSLAŁAM NAWET O KUPNIE PERUKI:szok: DESPERACJIA - AŻ POMOGŁA MI KAMIWAZA - JEST TO PŁYN DO WCIERANIA JEDNA BUTELECZKA KOSZTUJE OK 60 ZŁ I STARCZA NA JAKIS MIESIAC CODZIENNEGO STOSOWANIA , POTEM MOZNA RZADZIEJ - EFEKTY SA PO TYGODNIU - PRZYNAJMNIEJ U MNIE BYŁY - POLECAM
 
Słyszałam że farbowanie włosów po porodzie trzeba odłożyć na później, bo i tak są osłabione zmianami hormonalnymi. Kiedy można je ufarbować baz szkody???
 
:szok: witajcie,

mnie również wypadają włosy jak szalone,są wszędzie...nia macie pojęcia jak mnie to dobija.Zaczęły mi wypadać jak karmiłam Mała,teraz nie karmię a one wypadają nadal.Przez całą ciążę i laktację brałam feminatal,teraz biorę falvit i codziennie piję wapno(efekty póki co marne).Dobrze,że mam gęste to tak nie widać bo chyba byłabym już łysa jak kolano! Strasznie mnie to męczy,bo wyłażą mi garściami.Podobno jakieś efekty daje nafta kosmetyczna-nie wiem jeszcze nie próbowałam.Może któraś z Was ją stosowała?:tak:

Pozdrawiam
 
witam!! u mnie również zaczyna się pomału wypadanie włosów, sprawdzony sposób mojej mamy to tabletki h-pantoten, tyle że lepiej zapytać lekarza czy w czasie karmienia można je brać, bo w ulotce pisze żeby zapytać lekarza...
 
Mi też wypadało sporo włosów. Jak umyłam to cała łazienka była w kłakach. Teściowe kupiła mi kurację ziołowe-witaminową SEBORADIN w ampułkach. Przez 2 tygodnie myje się codziennie wosy i wciera te ampułki. Nie wierzyłam, a tu po 4 dniach stosowania, po umyciu i wysuszeniu włosów suszarką znalazłam 4 włosy na umywalce!!! Nie kończyłam tej kuracji, a włosy nadal siedzą na miejscu :tak:
 
witam!

Ja tez mam ten sam problem, włosy wychodza mi garsciami, są po prostu wszedzie, jeszcze troche a chyba będę łysa :-(

kiedy to się zatrzyma?
 
Dziewczyny ja do porodu szłam z pieknymi, ciemnymi włosami do pasa i to był ostatni dzień pięknych włosów. Teraz mam połowę a może i mniej. Kucyk mi się zrobił jak mysi ogon i z bólem serca ale obicięłam włosy. Przestały wypadać. Rozmawiałam na ten temat z lekarzem i on mi powiedział że ciąża jest dla organizmu jednak obciążeniem i przychodzi taki moment po porodzie gdy te 9 miesięcy daje znać o sobie. Ponadto wypadanie włosów jest związane ze zmianami hormnalnymi i odżywki czy tabletki niewiele pomogą. Poprostu trzeba poczekać. Ja się śmiałam że to maluchy z mlekiem z nas urodę "wysysają":tak:
 
reklama
ja miałam problemy z wypadaniem włosów tylko w czasie ciąży.może to dziwne,ale jak tylko urodziłam włosy przestały się sypać.
 
Do góry