reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

reklama
w zasadzie to nic, ale jestem mamą maluszka i tu najczęściej zaglądam więc i tu szukam porady , mam nadzieję że nikomu to nie przeszkadza:-):-):-) dzięki za odpowiedzi
 
nic tu nie pomoze - po prostu muszą wypasc i tyle. wszystkie hormony wracaja na miejsce, wszyskto sie normuje i niestety to jest skutek, najlepiej nie patrz na szczotke czy grzebien jak sie czeszesz ani na wanne jak myjesz włosy. głowa do góry - pamiętaj każda tak ma.
 
U mnie jest to samo. Zaczeły mi wypadać zaraz po porodzie, ale podobno to normalne. Kupiłam odżywkę w aptece wzmacniającą włosy, jest lepiej choć dalej wyłażą. Co się martwicie, jak być łyse to w grupie raźniej :>
 
No to mamy klub łysolek...mi wypadają tak, że niedługo albo rury się zapchają albo już nie będzie mialo co wypadać. Początkowo też mi nie wychodziły a teraz...koszmar. Nic nie pomaga, żadne preparaty...Jem tabletki, wcieram maści...samo pewnie przejdzie...:-);-):tak:
 
własnie w aptece jest taka odzywaka na wypadanie włosow i ona bardzo sie przydaje właśnie w ych sytuacjach. nie mowie, ze nic nie wypadnie, ale troche pomaga - takie opinie słyszałam. mi jeszcze nie wypadaja, ale tez wiem, ze musza wypasc i sie nie martwię, bo to co wypadnie to odrośnie.

a ten skrzyp to chyba pomógł jak juz włosy same przestały wypadac skoro piszesz, ze trwalo to pomaganie dosc dlugo.

czy ktoras wie jak długo te włosy wypadaja, bo tego to nie wiem. od innych wiem, ze ok 2 miesiecy, ale pewnie krocej lub dłużej to też norma.
 
Mi włosy zaczęły wypadać jak maluszek skończył 3 miesiące. Teraz za tydzień skończy 5 a mi jeszcze wypadają, co prawda od dwóch tygodni widocznie mniej, więc może rzeczywiście te 2 miesiące to jakaś średnia norma :-)
Na razie nic nie biorę, od czasu do czasu prenatal bo jeszcze mam :)tak:), ale w ciąży tak mi się włosy wzmocniły, że mimo wypadania jeszcze nie jest źle.
 
reklama
mi tez wlosy okropnie wypadaja mniej wiecej od 4-tego miesiaca po porodzie. teraz co drugi dzien musze przepychac brodzik bo ciagle jest zapchany.
 
Do góry