reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

reklama
ja tez od razu jak zaczał sie drugi trymestr farbowałam- rozjasniaczem!!!! ;-) przez cala ciaze 3 razy,i nic sie nie stało
 
Ja zafarbowalam jak nie wiedzialam ze jestem w ciazy, tzn. ok 4tc, i pozniej tez farbowalam wlosy, bo te straszne odrosty brrr....
 
no ja musze zastosowac jakas porządną odzywke bo po ciazy strasznie mi wypadaja włosy, macie jakies typy ktore uzywalyscie i dzialaja?

Ja po ciąży robiłam Rytuał Witalności w Instytucie Kerastase, aplikowali mi ampułki z Aminexilem GL (to ma tylko Kerastase) Konsultantka zaproponowała mi dodatkową pielęgnację w domu. Generalnie włosy po ciąży wypadają - hormony robią swoje. U mnie trwało to trochę za dlugo dlatego poszłam na dodatkowe wzmocnienie korzenia włosów. Oprócz dobrej pielęgnacji pozostały przyjemne wrażenia z samej wizyty w salonie la Belle. Mają bardzo rzeczowe stylistki, na pewno zaproponują Ci indywidualną pielęgnację, spokojnie możesz o wszystko pytać. Zorientuj się w cenach, chyba na blogu mają napisane (LaBelle Instytut Kérastase) albo na www. U mnie za pielęgnację i strzyżenie było coś w okolicach 200zł.
 
Może spróbuj Prolab? Mojej kuzynce bardzo ta seria pomogła, wypadały jej naprawdę mocno a po 2 m-cach zmniejszył jej się problem znacznej. Kupiła te kosmetyki (szampon i lotion) w aptece.
 
Na wypadanie MASAZ glowy jest the best!
Poprawia ukrwienie i w ogole sama przyjemnosc ;-) Moi fryzjerzy mi robia zawsze w SPINKY i odplywam... A w domu chlopa mecze zeb mnie masowal, ale jakos ciezko go namowic
 
reklama
Sama nie wiem czy zdecydowałabym się na farbowanie włosów w ciązy.Z jednej strony kompletnie nie wierze w żadne przesądy, że to przynosi pecha itp, poza tym nie mogę patrzeć na kobiety, które uważają, że ciąża to w pewnym sensie choroba i zabiedbują siebie totalnie - przetłuszczone włosy, straszne tycie, jakieś ciuchy po babci itp, ale z drugiej str bałabym się czy to nie zaszkodziłoby czasem dziecku i pewnie najpierw skonsultowałabym to z lekarzem:))Ciąża to tylko etap w życiu w którym kobieta powinna być jeszcze bardziej zadbana niż na codzień. :-pCiąża + makijaż +ładny ciuch = suuuper:))

Dokładnie! Ciąża to nie choroba, a napewno nie powód żeby wyglądać jak zaniedbany mop.
 
Do góry