reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

sa teraz farby bez amoniaku-najlepiej isc do dobrego fryzjera i powiedziec ze jest sie w ciazy.
Ja farbowalam wlosy bedac w ciazy i nic sie nie stalo po za tym ze lepiej sie czulam:tak:
po za tym jak jest sie w ciazy to nie farbuje sie wlosow przy samej skorze.
 
reklama
Wokól jest pełno rzeczy które szkodza. Ludzie palącyi dymiący na nas na ulicach, spaliny, smrodyi zarazki z publicznych ubikacji...Hehe to chyba najlepiej nie wychodzić z domu!
 
Ja tez mialam taki problem, ale w 3 miesiacu zmienilam szampon na taki dla dzieci. Rumiankowy z kaczuszka;-) jest tani a wlosow nie musze myc od 2 do 3 dni a wygladaja calkiem ladnie:-)
 
Ja też robiłam pasemka,w 7 miesiącu, ale fryzjerka wiedziała o ciąży i nie miała w tym czasie żadnych śmierdzących "trwałych" ani innych farbowań.
Myślę, ze nie trzeba rezygnować z farbowana tylko farby powinny być bez amoniaku bo jego wdychanie może zaszkodzić .
 
Cudelf - kupiłam Vitapil (koleżanki stwierdziły,że śmierdzą te tabletki jak odżywka dla kurcząt):angry:...zapach jeszcze mogłam znieść,ale ten posmak - tragedia...nie umiem siebie zmusić,żeby to regularnie zażywać (szkoda,że samo noszenie w torebce nie pomaga);-)...powiedz mi - czy Ty się do tego przyzwyczaiłaś, czy w ogóle to nie robi(ło) to na Tobie wrażenia...bo za nic w świecie nie mogę się do tego przekonać...a włosy wręcz błagają o ratunek:baffled:
 
Witam serdecznie. moje włosy zaczęły wypadać gdy przestałam karmić córeczkę. Wypadały w ogromnych ilościach. Stosuję szampon RADICAL i tabletki BELISSA. Pomogło. Polecam i pozdrawiam.
 
Ja już wydałam fortunę na przeróżne szampony o cudownym działaniu, odżywki, maski do włosów itd itp...zastanawiam się czy tabletki z Vichy są rzeczywiście warte swojej ceny,bo jestem skłonna zapłacić ile trzeba będzie,żeby tylko moje włosy odzyskały swój blask i gęstość.
 
reklama
sa teraz farby bez amoniaku-najlepiej isc do dobrego fryzjera i powiedziec ze jest sie w ciazy.
Ja farbowalam wlosy bedac w ciazy i nic sie nie stalo po za tym ze lepiej sie czulam:tak:
po za tym jak jest sie w ciazy to nie farbuje sie wlosow przy samej skorze.
ciekawe: dlaczego nie farbować przy skórze????
 
Do góry