reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

reklama
sandros, to całkowicie normalne - w czasie ciąży włosy właściwie w ogóle nie wypadają, więc potem po porodzie muszą nadrobić :) To minie, chociaż np. u mnie było tak dramatycznie, że miałam wręcz zakola nad czołem. Teraz nie ma po nich śladu.
 
Ja farbowalam wlosy cala ciaze za zgoda lekarza i pofarbowalam tuz przed porodem bo po nim nie mialam czasu na fryzjera.Wlosy tak czy owak wypadaly , ale to kwestia hormonow , nie farby.....Jesli zainwestujesz w dobra farbe to Ci nie zaszkodzi
 
witajcie
z tym wypadaniem włosów po porozie problem ma chyba każda. Stosowałam odżywkę "henna wax" do kupienia w aptece. maseczka do wcierania co 3-4 dni ale rewelacja naprawdę polecam.Efekt widziałam już po drugim zastosowaniu.teraz czasami używam dla wzmocnienia włosów. naprawdę warto
 
hej mam 2 mies synka i w czsie ciazy nie farbowalam wlosow ale po porodzie nie moglam na nie patrzec i zafarbowalam farba trzymalam pol goidz i jestem zadowolona a i karmie piersia nie ma zwiazku i nic nie przenika do mleka jak niekiedy mowia wiec milego farbowania pozd :-):tak:
 
Witam serdecznie!
Mamy pytanko: Czy są przeciwskazania podczas karmienia piersią do używania ampułek z wyciągu łozyska zwierzecego? (ROYAL PLACENTA ) Pytam ,bo minal mi piaty miesiac po porodzie, karmie piersia i od miesiaca bardzo mi wypadaja wlosy Słyszałam ,że te ampułki sa skuteczne... ale nie wiem czy można je stosować podczas karmienia piersia.
Pozdrawiam!
 
reklama
Nie wiem jak jest z tym royal placenta, ale na większości ampułek do wcierania w skórę głowy jest napisane, że w ciąży i podczas karmienia stosować nie wolno.

Jak chcesz stosować, musisz rzucić okiem na opakowanie i doczytać.
Pozdrawiam.
 
Do góry