reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

...u mnie również wypadają włosy jak zwariowane od 3,5 miesiąca, ale zauważyłam, że w miejsce tych wypadających zaczęły wyrastać nowe :-):tak:, a zażywałam tylko wyciąg ze skrzypu polnego + witaminy i mikroelementy ....
 
reklama
Hej Mamo Antosia, to ja "dawna" Parczewianka. nie wiem czy Cię to pocieszy, ale mi tez wypadają włosy-najwięcej znajduje ich w pościeli, no i ciągle zdejmuje je z Martynki. Kupiłam w aptece lotion przeciw wypadaniu, ale chyba nie działa. Może podasz mi swój nr gg, to pogadamy o Parczewie:)
 
ja tez zaczełam używac WAX i jest lepiej, wloski mniej wypadają, a włosy są fajniejsze- polecam!!!:tak:
 
No to ja mam ten sam problem co wy dziewczyny.Od 3 miesiaca po porodzie włosy wypadają jak szalone :szok: kupiłam w aptece odżywke WAX i stosuje od dwóch tygodni - włosy sa ładne po niej lśniące i zdrowe i ogólnie w lepszej kondycji ale nadal wypadają. No i jeszcze skrzyp polny w tabletkach zajadam.
Wkurza mnie już to bo zawsze miałam łade gęste włosy a w ciąży to już całkiem były super a teraz to :sick: :baffled::crazy: no a;e jak tak bywa po porodzie to poprostu trzeba to przeczekac chyba tylko mam nadzieje że nie wyłysieje. :sorry2::rofl2:
 
JMi podobnie. Włosy wypadają garściami. Czasami po kąpieli nie mogę ich zdjeć z ciała. Są wszędzie. Dziwie się, ze jeszcze cos mam na głowie. Kupię sobie skrzyp.
 
reklama
Do góry