reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

dziękuję za odpowiedź;-) tym bardziej mam nadzieję,że jestem w stanie błogosławionym ;-) hihihi....pozdrawiam ciepło
śliczna dzidzia...i ma bardzo ładnie imię:tak:moja bratowa i siostra mojego M. mają tak na imię;)

Dziękuję bardzo. Moja niunia 21 skończyła 4 miesiące. Właśnie wróciliśmy od babci ze świetowania. Mam nadzieję, że jesteś w tym stanie błogosławionym bo wszelkie trudy później uśmiech dziecka wynagradza. Pozdrawiam!
 
reklama
Dziękuję bardzo. Moja niunia 21 skończyła 4 miesiące. Właśnie wróciliśmy od babci ze świetowania. Mam nadzieję, że jesteś w tym stanie błogosławionym bo wszelkie trudy później uśmiech dziecka wynagradza. Pozdrawiam!

W tym tygodniu wybieram się do lekarza...test był ujemny...ale objawy wskazują inaczej...przy poprzedniej ciąży test też był ujemny,a okazało się,że jestem w stanie błogosławionym...pozdrawiam ciepło;-)
 
Ja nistety też mam ten problem - musze się rozglądnąc za jakimis dobrymi odżywkami a słyszałyscie coś może o odżywce Wax w aptekach jest.
Yummy no masz racje w ciąży to miałam super włoski, wogóle nie wypadały i szybko rosły i były poprostu ładne a teraz to lenie się jak niewiem.
 
słyszałam o odżywce WAX od znajomej, że jest bardzo dobra i wydajna, poleciła mi nabyć jak największy pojemnik bo różnica w cenie jest niewielka a w ilości już tak. sama jeszcze jej nie kupiłam bo nie było jej w mojej aptece ale mam zamiar wypróbować..żal mi moich bujnych loków...tak pięknie się układały i błyszczały...ale nie ścinam poczekam.:-)
 
ja jestem ponad 10 miesiecy po porodzie i wlosy dalej wypadaja jak szalone...:eek::eek: na szczescie jeszcze nie jestem lysa...:-D:-D:-D:-D
 
od miesiąca połykam kapsułki skrzypowity dwa razy dziennie, duża poprawa, wax też jest super , włosy są mięciutkie i fjnie się układają a przede wszystkim przestają wypadać:-):-):-)
 
widzę, że to typowe:skończył się 3 miesiąc po porodzie, tracę włosy, wypadają ciągle, podczas mycia, czesania, zmieniania gumki do włosów, czy spinki, ciągle, nawet jak nic nie robię z nimi to wypadają ;(
myślę, żeby je obciąć, ale jak u koleżanki, mam długie, i mi szkoda :*( ale jak tak dalej pójdzie to będę musiała.
pozdrawiam
 
ja jestem ponad 10 miesiecy po porodzie i wlosy dalej wypadaja jak szalone...:eek::eek: na szczescie jeszcze nie jestem lysa...:-D:-D:-D:-D

ładne perspektywy.... ja na razie też jeszcze mam co związywać, ale fryzjerka pocieszyła mnie przy czesaniu, że przedziałek musi być na środku bo mam łysiejące zakola...:baffled:
 
witam jestem sześć miesięcy po porodzie a włosy nadal wypadaja mi garsciami maż sie smieje ze mamy w domu psa a mi nie jest juz tak do smiechu bo boje sie ze zostane lysa. nie karmie piersia wiec bralam 2 opakowania merz spezial. polecono w aptece ze dobre kosztuje prawie 50zl a mi nie pomoglo co robic? POMOCY!!!!
 
reklama
mam taki sam problem juz 6 miesiac mija a ja gupbie wlosy calymi klebkami ktos mi ostatnio polecil parafine i chyba bede musiala wreszcie wyprobowac bo inaczej zostane nedlugo lysa:szok:
 
Do góry