reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

ja polecam Ci farby wellaton, są one znacznie bardziej trwałe i zawierają mniej szkodliwych substancji niż np farby pallete o których się teraz duzo słyszy. zazwyczaj po ciąży włosy są osłabione ;) uroki ciąży po prostu
 
reklama
W dzisiejszych czasach same odżywki, maski czy szampony to za mało. Włosy muszą być też odżywione od środka. Czyli dobra dieta i jakiś sprawdzony suplement, niestety nie ma rady, wiele rzeczy ma zgubny wpływ na kondycję naszych włosów.
 
ja ŻAŁUJE ze zaczełam farbowac bo je zniszczyłam
miałam brązowe,jako 16l.zachciałao mi sie byc..rudą to tycjan.mahon itd
2-3x miałam pasemka blond(ale nie na rudych)potem burgundy...
jak kiedys myłam w srody o soboty to po farb...musiałam czesciej
miałam tez pare razy czarny kolor,obecnie mam brąz
nawet niepamietam kiedy odt farbowałam i nie chce jzu

kupiałm ost szampoon jakis tani-z BIEDRONKI-Natei -do normalnych i przetł.
mam tez do farb -z shaumy

..miekkie miałąm jak raz umyłam z probki --
nivea repair - Szukaj w Google
i włosy były tak mieciutkie,tyle ze jak czytałam opinie to wiecej na MINUS
 
ja muszę zrobić coś z moimi włosami, bo są strasznie suche i matowe. Farbuje je na bardzo jasny blond od wielu lat...Używam szamponów i odżywek do włosów farbowanych, ale mimo wszystko widzę, że są w kiepskiej kondycji...
 
Ja ostatnio spróbowałam laminowania żelatyną i zdecydowanie polecam! :) Nie kosztuje praktycznie nic a efekty są super!
 
Jeśli chodzi o pielęgnacje włosów to pamiętam jakiś rok temu jak spałam u siostry i użyłam szampon do włosów Loreal z serii Professionnel to byłam w szoku. Od tej pory zawsze tego używam i wiem, że warto wydać trochę więcej i mieć pewność, że pielęgnacja włosów jest odpowiednia. Pozdrawiam
 
Ja polecam odżywkę co zawsze jest w gratisie w małej buteleczce jak się farbuje włosy casting gloss czy coś w tym stylu, jest super i świetnie pachnie
 
reklama
Do góry