reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

mam ten sam problem. przed ciążą włosy miałam cienkie i musiałam myć max. co 2 dni... w ciąży wystarczyło, ze umyłam raz na tydzien, zeby brudne nie byly:p bo tak to by dalej ladnie sie trzymaly. a po urodzeniu... po ok. 3-4 miesiacach moje wlosy znalazly sie wszedzie, nawet w pieluszce malego:) ciagle przetluszczone, musialabym je myc 2 razy dziennie... ale jak widze to musze przeczekac i zaczac w koncu brac to zelazo... :)
 
reklama
Witam!
Każda pisze, że po porodzie wypadają włosy - zgadzam się, po Michasiu wypadały, ale nie tak jak podczas ciąży z nim.
Teraz jestem w ciąży z drugim Szkrabem i historia się powtarza. Wypadają mi na potęgę. Nawet moja fryzjerka zauważyła, że ich dużo straciłam.
Miała może któraś z Was taki problem? Aż się boję pomyśleć co ja będę miała na głowie za rok :(




 
Oczywiście dieta to podstawowa rzecz, ale czasami nie mamy wpływu na to jak reaguje nasz organizm i jak zmienia naszą gospodarkę witaminami i minerałami. Można odżywiać skórę głowy od zewnątrz, np. przez masaże z sokiem z skrzypu i pokrzywy, albo podziałać czymś silniejszym - Wella ma świetne serum na wypadające włosy (na pewno jest na kalamis.pl).
 
Ale jak są osoby co chodza na 6 rano do pracy to by musiały w nocy wstawać żeby rano umyć :-)

Hehe piszesz np o mnie, ale nie mam innej opcji, moje włosy po nocy nawet na wyjście do warzywniaka się nie kwalifikują. pianka podnosząca + mycie rano, innego sposobu nie znam. Trzeba by było chyba spać na stojąco, żeby włosy nie klapnęły
 
Dziewczyny, ja też miałam kiedyś problem z włosami. próbowałam wszystkiego. jajka, nafta, rzepa, różne "odzywki"... bla, bla bla - a piwo najlepiej doustnie :-).
Nic nie daje tak dobrych efektów jak zioła. poczytajcie o preparatach z PRAWDZIWYCH ZIÓŁ.
Ja polecam wam odwiedzić Crinis.pl - Strona główna
 
Mi w okresie 2 - 3 tyg wypadła połowa włosów ( do porodu jeszcze 3 miesiące ) Poszłam na badanie krwi okazało się że mam anemie i tarczyce wszystko naraz . Lekarz endrokrynolog zalecił mi branie leków na wyleczenie tarczycy przez , która wypadają włosy i oczywiście inne witaminy Pregna Plus a ginekolog kazała zwiększyć dawkę żelaza, wapnia potasu oraz przede wszystkim witaminy A która jest odpowiedzialna w wiekszęj części za włosy itp. Ciekawe czy pomoże ..
 
reklama
No, ale przecież nie musimy farbować czy rozjaśniać mocnymi chemicznymi środkami, teraz każdy profesjonalny fryzjer potrafi polecić środki bez amoniaku, chociażby Alfapart ma świetny rozjaśniacz, który zadziała na większości włosów i ich nie zniszczy.
 
Do góry