reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dbamy o włosy

ja tez od porodu a minelo juz 6 miesiecy probuje wszystkiego na wypadanie wlosow i nic jakos na mnie nie dziala,czy ktorac ma jakis cud preparat ? moje wlosy sa wszedzie na luzku,w zlewie,nawet w lodowce :baffled: moj pies nie gubi tylle siersci co ja wlosow :confused:
o boziu ja tak samo!!!! juz mnie sama to denerwuje:wściekła/y:wystarczy ze skine glowa twierdzaco i juz miliony wlosow na dywanie:baffled: zadne witaminy zadne szampony wzmacniajace nic nie dziala a kiedys mialam takie mocne wlosy................
sprobuje jeszcze tych specyfikow co piszecie dziweczyny moze jakis cud sie stanie bo inaczej do lata to ja wylysieje:szok:
 
reklama
Kosmetycznej nigdy nie używałam,ale od pewnego czasu stosuję URT-OIL z naftą oczyszczoną. To w zasadzie jedyny kosmetyk do włosów, którego używam. Muszę przyznać,że włosy są po nim naprawdę fantastyczne i o wiele rzadziej się przetłuszczają
 
Bardzo często jest tak,że wypadanie włosów jest uwarunkowane złym stanem skóry głowy- przeważnie na skutek nadużywania wszelkiego rodzaju odżywek i produktów do stylizacji. Dobre efekty daje stosowanie URT-OIL z naftą oczyszczoną . Jest to środek naturalny i w żaden sposób nie jest w stanie zaszkodzić
 
Tylko że jedwab ma taką wadę, że jak się go odstawi to niestety włosy nie są już takie ładne jak podczas jego używania. No i niestety nie należy do tanich produktów. A jeśli chodzi o naftę oczyszczoną urt-oil to również o tym czytałam. Podobno jej zastosowanie jest szerokie, ale czy pomogła by ta nafta oczyszczona odbudować strasznie suche i zniszczone włosy? Bo na przetłuszczające się włosy podobno działa bardzo dobrze...
 
Dziewczyny, po porodzie, to normalne że wypadają włosy. przez okres ciaży wasze włosy są śliczne i nic nie wypada. A przecież dziennie wypada 100 włosów (udowodniono naukowo). To nie ma się co dziwić, że po porodzie wypadają nam garściami.

I żaden - cudowny - środek niec nie pomoże. Swoje musi wypaść i tyle.
 
a gdzie można kupić ten szampon urt oil ?? szczerze mówiąc nigdy nie rzucił mi się w oczy... mi na zniszczone i suche włosy najlepiej pomaga maska do włosów WAX
 
reklama
nie czytałam całego wątku, ale na wypadanie włosów u mnie najlepiej sprawdził się revalid w dawce uderzeniowej, o ile dobrze pamiętam były to 3 tabletki 3 razy dziennie, dodatkowo stosowałam też szampon revalid, pomogło po miesiącu stosowania
 
Do góry