reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy Wasze dzieci pija mleko??

Moj synek pije 3-4 razy na dobę po 200-250 ml, jestem pod wrażeniem , bo jakieś 4 miesiące temu odstawiłam go od piersi i wczesniej nigdy nie pijał mleka modyfikowanego, oprucz tefgo normalnie jada choc jest strasznie wybredny
 
reklama
Mój synek potrafi wypić nawet 3/4 litra mleka na dzień:szok:, najchętniej w postaci kakao:tak:.
Już jakiś czas temu przeszliśmy na mleko od krowy ponieważ z dnia na dzień odrzucił modyfikowane...:tak:.
 
dobrze że wasze dzieci tak lubią mleczko:tak:
mój synek niestety za nim nie przepada...:no:
od kąd skończył rok mleko poszło w odstawkę.... wyplówał i koniec..
potem pił i pije do tej pory mleczka w kartonikach smakowe albo monte..
no ale dobrze że chociaż takie lubi :-)
 
Mój synek skończył już 17m-cy, a mleko pije nadal w ilościach dość dużych: po przebudzeniu 220ml, przed snem 220 ml i 2-3 razy w ciągu dnia po ok. 200ml:tak:
 
Moje dziecko dostaje zazwyczaj mleko na kolacje 210 ml,czasem kaszke na krowim,kakao,a tak to jogurty,serki topione,biale i zółte-na szczescie raczej bez problemow przechodza:tak:
 
rano pije mleko -210 ml, wieczorem mleko zagęszczana kaszką lub bebiko R 240zł, a w ciągu dnia zawsze jeszcze dananek albo jogurt naturalny i jakiś serek na kanapce (biały, kozi, żółty)
 
reklama
Moja córa pije mleko z kaszą na potęgę.. Na noc 250, na pierwsze śniadanie 150, do popołudniowej drzemki 250 :szok: A jak spróbuje jej nie dać to awantura.

Danonki jej nie smakują, zresztą mi tez nie ;-) Za to wcina jogobelle truskawkową :-)
 
Do góry