reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Dlaczego nikt mi nie odpowiedział dotąd...? Ech, może to forum nie dla mnie... Zapytałam też o coś na innym wątku i też nic...

Hej :) Ja myśle żebyś test powtórzyła, ale pewnie już to zrobiłaś :) I co? Jak wynik? Wybacz, jak pisałaś to byłam na wczasach ;P Posta napisałaś takiego, że UFF hehe ;D Nie obrażaj się jak ktoś Ci od razu nie odp ;) Często po czasie się ktoś trafi a tu żadko dzieczyny są :) Pozdrawiam!
 
Hej dziewczyny ;-) Mam pytanko do was może trochę głupie ale strasznie mnie to męczy
Otóż ostatnią miesiączkę miałam 8.07.2011 używam plastrów evra i traf tak chciał że pojechałam do babci na tydzień i zapomniałam zabrać ich ze sobą. Powinnam zmienić plaster we wtorek 19,07 a założyłam dopiero w piątek 22.07. 24.07 dostałam 3 dniowego krwawienia teraz @ powinnam dostać 4,08 ale jeszcze jej nie mam dodam że sykle mam w miarę reguralne co 28 dni i teraz nie wiem czy jest możliwość abym była w ciąży czy raczej rozlegulowało mi się wszystko ze względu na późniejsze przyklejenie plastra?? Strasznie się denerwuję chciała bym mieć kolejnego dzidziusia ale w tym momencie jesteśmy w fatalnej sytuacji finansowej
 
Hej dziewczyny ;-) Mam pytanko do was może trochę głupie ale strasznie mnie to męczy
Otóż ostatnią miesiączkę miałam 8.07.2011 używam plastrów evra i traf tak chciał że pojechałam do babci na tydzień i zapomniałam zabrać ich ze sobą. Powinnam zmienić plaster we wtorek 19,07 a założyłam dopiero w piątek 22.07. 24.07 dostałam 3 dniowego krwawienia teraz @ powinnam dostać 4,08 ale jeszcze jej nie mam dodam że sykle mam w miarę reguralne co 28 dni i teraz nie wiem czy jest możliwość abym była w ciąży czy raczej rozlegulowało mi się wszystko ze względu na późniejsze przyklejenie plastra?? Strasznie się denerwuję chciała bym mieć kolejnego dzidziusia ale w tym momencie jesteśmy w fatalnej sytuacji finansowej

Hmm, może to być wynikiem rozregulowania cyklu przez nieprzyklejenie plastra, ale również ciąży. Zrób test, po spodziewanej @, wyjdzie nawet teraz, po południu. Pozdrawiam!
 
xXxIzuLQaxXx dzięki :tak: a jak byłam u gina w zeszyłym tyg. to dała by radę coś wyczuć czy to by było za wcześnie?? ech straszna panikara ze mnie :/
 
reklama
Do góry