reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
tak, powtórzylam test wczoraj i niestety była tylko jedna kreska:-( dzisiaj po 11 odbieram wynik bety, więc wtedy już będę wiedziała na pewno, oby to jednak była ciąża, strasznie się denerwuję tym oczekiwaniem
a jak u Ciebie Rysica, testowałaś??
 
tak, powtórzylam test wczoraj i niestety była tylko jedna kreska:-( dzisiaj po 11 odbieram wynik bety, więc wtedy już będę wiedziała na pewno, oby to jednak była ciąża, strasznie się denerwuję tym oczekiwaniem
a jak u Ciebie Rysica, testowałaś??
trzymam kciuki za pozytywna bete:-)
 
zapomniałam dodać, że w sobotę jak mi kuzynka postawiła kawę przed nosem, to myślałam, że zwymiotuję, tak mnie zemdliło, że aż się zdziwiłam, bo ogólnie bardzo lubię kawę, a jej zapach wręcz uwielbiam;-) dodatkowo czały czas mam temp. powyżej 37 st.
kurcze, nerwowo już nie wytrzymuję
 
hej jestem w ogromnym szoku, zobaczyłam na teście te dwie upragnione kreski, z tym że jedna troszkę bledsza ale zamiast się cieszyc to zastanawiam się czy test nie był wadliwy , a pozatym strasznie sie boje by wszystko było ok. jutro rano powtórzę test i mam nadzieję ze test się nie mylił. trzymajcie kciuki
i jak, powtarzałaś test natalia, potwierdził się pozytywny wynik?? trzymam kciuki:)
 
Dagula, kup test bardziej czuły, może nerki Ci inaczej mocz zagęściły i dlatego tak wyszło! Albo pierwszy robiłaś testem bardziej czułym a drugi mniej czułym? Ale beta prawdę Ci powie.

Ja dzisiaj z racji tego, że nie dostałam @, zrobiłam test i wyszły dwie kreski !!! :-):-):-) co prawda druga była bardzo bladziutka, ale JEST :) Jutro pójdę na betę albo za dwa dni po prostu test powtórzę :)
Dla przypomnienia i dla tych co będą później czytać - objawy:
1. niecały tydzień po owulce - bóle w dole brzucha i kłucie jajników przez dwa dni - później tylko jajniki mnie kłuły przez kilka następnych dni
2. tydzień po owu zaczęły mnie piersi boleć - najpierw miałam uczucie takie jak mleko szybko napływa do piersi, po dwóch dniach zaczęły był obolałe po bokach a potem już tylko same sutki były wrażliwe na dotyk a na dzień przed spodziewaną @ już same z siebie bolały jakby igiełki ktoś wkłuwał...
3. Tego samego dnia co mnie zaczęły boleć piersi, odrzuciło mnie od chipsów paprykowych, a ok 10 dnia po owu cały dzień mnie co jakiś czas potrafiło zemdlić, nie od zapachów tylko jak się szybciej ruszyłam, albo jak coś mówiłam, albo ot tak po prostu...
Dziś powinnam dostać @ i nie przyszła, piersi dalej są wrażliwe - a nawet mocno wrażłiwe :) i mnie dziś już dwa razy zemdliło :)
 
hej, dziś powtórzyłam test i są dwie kreski;-) z tym że ta druga jest jeszcze bledsza niz na pierwszym teście ale test jest innej firmy więc może jest mniej czuływ każdym bądz razie jestem mega szczęśliwa ale przyznam że mam ogromnego stracha bo nie chcę by sytuacja z poprzedniej ciąży sie powturzyła. na szczęście jestem umówiona na dzis wieczór do gina więc mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i może wtedy sie uspokoje tak więc trzyajcie mocno kciuki!!!
 
Rysica i Natlia gratuluję Wam bardzo i bardzo się cieszę, że Wam się udało, ja niestety odebrałam wyniki i nie mam powodów do radości:-( chyba za bardzo chcę;-) mam nadzieję, że to nie są wczesne poronienia (objawy jednak są, no i ta słaba, ale zawsze druga kreska na teście), bo wtedy musiałabym zacząć się martwić, a jeszcze bym nie chciała popadać w paranoję. Nie pozostaje mi nic innego, jak dalej próbować, a Wam jeszcze raz bardzo gratuluję!!!
 
reklama
Do góry