reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
WITAM DZIEWCZYNY!MAM PYTANIE I ZGORY DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ!
JESTEM W 10TYG CIAZY,I PRAKTYCZNIE OD POCZATKU MAM JADLOWSTRET:(
NIE MOGE JESC PRAWIE NIC ,NIE WYMIOTUJE ,NIE MAM TEZ MDLOSCI!BOJE SEI ZE PRZEZ TO ZE PRAWIE NIC JEM(SCHUDLAM JUZ ZE 4 KG)MOJE DZIECKO NIE BEDZIE SEI ROZWIJAC?JAK MYSLICIE?:rofl2:
POZDRAWIAM,I CZEKAM NA ODPOWIEDZ!
 
WITAM DZIEWCZYNY!MAM PYTANIE I ZGORY DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ!
JESTEM W 10TYG CIAZY,I PRAKTYCZNIE OD POCZATKU MAM JADLOWSTRET:(
NIE MOGE JESC PRAWIE NIC ,NIE WYMIOTUJE ,NIE MAM TEZ MDLOSCI!BOJE SEI ZE PRZEZ TO ZE PRAWIE NIC JEM(SCHUDLAM JUZ ZE 4 KG)MOJE DZIECKO NIE BEDZIE SEI ROZWIJAC?JAK MYSLICIE?:rofl2:
POZDRAWIAM,I CZEKAM NA ODPOWIEDZ!
nic sxie nie stanie:) jezeli masz dobre wyniki:) ja do 5 miesiaca chudlam:)
 
do rysica piszesz ze się przytulaliście w dniu twojej owulacji i myslisz ze jesteś od tego w ciązy nie rozumiem
:-D:-D:-D
już się zdążyłam przyzwyczaić do gwary forumowej :p
tak, chodziło o normalny seks, ale tu się mówi różnie:
przytulaliśmy, serduchowaliśmy, nie pamiętam jak jeszcze, bo mnie się "przytulaliśmy" najlepiej podoba ;)

robiłam betę, ale wyszła ujemna - jednak pani z labolatorium mówiła, że to za wcześnie i że jestem w gorącej wodzie kąpana, że nawet z krwi czasem dopiero na 2-3 dni przed spodziewaną @ dopiero coś wychodzi.
 
Ostatnia edycja:
oj Rysica, niecierpliwa jesteś;) ja z testem poczekam jeszcze tydzień
dzisiaj zauważylam, że boli mnie wyżej niż jajnik, tak przynajmniej mi się wydaje. Nadal jest to lewa strona i zdecydowanie poniżej pępka, ale wydaje mi się, że jest to wyżej niż jajnik i nie wiem zupełnie o co chodzi, najgorsze jest że dzisiaj cały czas to czuję, nie jest jakieś męczące ale już kolażanka w pracy zapytała mnie czemu się trzymam za brzuch jak chodzę, a ja to całkowicie nieświadomie robiłam. Przez to trace już nadzieję, że to jednak ciąża:( jajnik byłby jakoś wytłumaczalny, ale wyżej zupełnie nie wiem co to może być, no chyba że lewy jajnik ma wyżej niż prawy;)
 
zaczęłam sie macać i stwierdzam jednak, że to jajnik, zauważyłam też, że jak dotykam to ból sie nasila, a do tego jest jakby większy niż drugi, no i znowu się nakręcam:-)
 
Rysica Dagula trzymam za Was kciuki:-) Ja już kilka dni po przytulanku czułam kłucie w dole brzucha, za 2-3 dni czułam ból jak na @, i miałam nawet takie lekkie skurcze, które mnie w nocy budziły, i chociaż było daleko do terminu @, ja wiedziałam że to fasolka, i jak się okazało wyszły 2 krechy:-)
 
Madzik, a powiedz jakie jeszcze i kiedy (jak pamiętasz) miałaś objawy jeszcze przed okresem?
Dagula - 3mam kciuki!!! jak to u nas fasolka, to byśmy miały termin na prawie ten sam dzień :p
 
reklama
Rysica - tak jakoś podobnie by wychodziło:-D
nie wytrzymałam i dzisiaj rano zrobilam sobie test, na pierwszy rzut oka była jedna kreska, ale jak się przyglądnełam to bladziutką drugą zobaczyłam i nie wiem, czy to może oznaczać, że jadnak coś tam jest, do @ mam jeszcze kilka dni, a do zapłodnienia jak doszło, to tydzień temu, więc stężnienie hormonu jeszcze małe;-). Dzisiaj od rana czuję brzuch, tak jak przed okresem, biorąc pod uwagę to co pisała Madzik, to jest szansa:-)
oby to było to!!
 
Do góry