reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
Przykro mi Kula Hula, widzę ze masz taki sam cykl jak ja. Dziś 26 dzień - @ ma przyjść jutro ale od wczoraj tak mnie boli brzuch, że tylko czekać aż chluśnie! Trzymaj się ciepło!
 
Bree Hula Kula nie martwcie się dziewczyny bedzie dobrze;)w końcu i wam się uda i zobaczycie na teście dwie wymarzone kreseczki:)wierze w to bardzo;) miłego dnia dziewczynki i główki do góry;)

macie kochane chwytajcie;):) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i niech pomoga;)
 
eh... u mnie pomieszanie z poplątaniem... czuję, że przez ostatnie anomalie rozregulowałam się całkowicie.

trzymajcie się dziewczyny i wierzcie w to, że się uda. Na pewno prędzej czy później wszystkie pochwalimy się fasolkami:-)
 
madinld ja właśnie zaciążyłam w czasie kiedy okres kompletnie mi się rozregulował i poprzestawiał.... byłam wtedy kompletnie załamana bo myślałam ze teraz to na pewno nie uda mi się zajść w ciąże bo okres skacze jak chce a tu proszę niespodziankę miałam miłam;)
 
Monila różnie bywa. Ciesze się, że Tobie się udało. Ja już chyba pozbyłam się obsesji zajścia w ciążę. Nie myślę już o tym tak uparcie. Dalej chcę mieć fasolkę ale podchodzę na luzie na do tego. Widzę, że jesteś w 10 tygodniu...ja się dowiedziałam właśnie w 10 tyg że zostanę mamą. Dbaj o swoją fasolkę.

ja uciekam juz bo tylko na chwilkę wpadłam tak przy okazji bo kawkę piłam a teraz idę sprzatać. Miłego dnia.
 
Kula Hula my z moim M też wczoraj rozmawialiśmy o badaniach i w sumie sam zaproponował że przebada żołnierzyki. Muszę go tylko umówić i mam nie opowiadać o szczegółach, woli nie wiedzieć jak badanie będzie przebiegać :)
Monila dzięki za fluidki - nigdy za wiele :*

A jeśli o fasolkach mowa to ja mam dzisiaj... na obiad, po bretońsku :/
 
reklama
Witam 17 miałam dostać @ ale nadal jej nie ma dzisiaj zrobiłam teest ale wyszedł negatywny brzuch mnie nadal boi tak jak od 3 tygodni piersi sie zrobiły twardsze i słabo bolą śluz mam ale jakiś jakby żółtawy powiem ze przez 1 tydzien czyli od 3 do 10 miałam strasznie sucho powiedzcie czy mogę być w ciazy mimo ze test nie wyszedł.?
 
Do góry