reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam bardzo wszystkie uczestniczki :)
od jakiegoś czasu czytam Wasze posty i pomyślałam, ze mogłybyście mi pomóc. od jakiś 3 m-cy staramy się z mężem o potomka. ostatnią miesiączkę miałam 21.12. na wszystkich forach jakie przeglądałam nie znalazłam "zadowalającej" mnie odpowiedzi. a mianowicie: nie dostałam okresu w wyznaczonym terminie (tj. 19.01) zrobiłam sobie test - wyszedł pozytywny. zrobiłam kolejny z innej firmy - tak samo II kreseczki. do gina idę dopiero 7.02 bo szybciej się nie dało :( nie wiem czy jest to możliwe aby test dał mi wynik fałszywie dodatni. poza tym nie mam typowych objawów ciąży. jedyne co zauważyłam to zmęczenie (jednak pracuje w szkole w nauczaniu początkowym i miałam bardzo dużo nadgodzin w ostatnim czasie) i ostatnio zaczęło mnie mdlić i zgaga się pojawiła (jednak i tu wyszukałam wytłumaczenie bo mam problemy z żołądkiem a dokładnie jest on bardzo wrażliwy).
Pomóżcie Dziewczyny czy już się cieszyć czy poczekać do wizyty czy może jednak skusić się na badanie krwi??? dodam, że idę jutro zrobić test na obecność przeciwciał bo mam grupę 0Rh- (i tu też się obawiam bo sobie troszkę poczytałam na ten temat nieprzyjemnych informacji).
Pozdrawiam cieplutko.


gratki jak chcesz to dla pewnosci zrob bete lekarzowi napewno sie przyda a i tak ci zleci te badanie
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie mi... staramy sie z mężem o dzidzie już od 7 m-cy...
moja miesiączka w grudniu zaczęła sie 19.12.2010r cykle zawsze miałam co 28dni czyli miałam okres dostać 16.01.2011r...nie dostałam , nadzieja narastała że się "udało" zrobiłam test -jedna krecha :( i 18.01.2011 przyszedł okres...
POWIEDZCIE MI kiedy teraz będą orientacyjne dni płodne... bo już się pogubiłam...
 
Kalamondis jesli nawet zaszlas to jeszcze nic sie nie dzieje jak bedziesz miala wizyte przez pierwsze 2 tyg dzidziusiowi nic sie nie stanie...a mialas plodne dni??kiedy masz termin@? nie piszesz konkretnie ciezko to stwierdzic mnie jakis tydzien po zaplodnieniu zaczely piersi bolec i czulam jakby skurcze w macicy wiec wszystko mozliwe ze to ciaza...
Beta stanowczo za wczesnie...

Celina z obliczem wychodzi ze owu powinnas mniec ok 30.01 tu masz linka http://www.edziecko.pl/przed_ciaza/0,79775.html

spokojnie bez nerwow a napewno sie wam uda my staralismy sie z mezem ponad 1,5 roku i w koncu odpuscilam nie odliczalam nic wiedzialam mniej wiecej kiedy owu ale nie staralam sie na sile i sie mile zaskoczylismy:) jak widac po suwaczku zaczelam 2 trymestr:) powodzonka:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
z tymi testami to roznie bywa mi wyszedl jak juz mialam ciaze potwierdzona na usg badanie krwi nawet nie powtarzalam i lekarz mi powiedzial zeby becie nie wierzyc bo cuda wychodza...
cierpliwosc najwazniejsza i nie stresowac sie i nie podchodzic tez do tego w ten sposob ze robota i tyle tylko czerpac przyjemnosc z przytulanek mi pomoglo i wierze ze innym tez sie uda:)
 
Powiedzcie mi kochane czy te witaminki dla mężulków typu androwit czy salfazin pomagają coś? przeczytałam o nich na internecie i nie wiem czy jest sens je kupować?
 
Celina najpierw pasowalo by zrobic badanie nasienia i wiadomo czy koledzy meza sa w porzadku czy nie...po co sie faszerowac niepotrzebnie u mnie w miescie takie badanie w labolatorium to koszt 100zl kolezanka robila bo dwa lata zajsc nie mogla...
przed toba jeszcze czas mozesz sie zastanawiac nad problemem po uplywie roku staran jest nie zajdziesz w ciaze teraz mysle ze to zbedne...tez sie balismy z mezem ze cos jest nie tak a jak odpuscilismy to sama widzisz:)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& trzymam za ciebie i wysylam fluidki moze pomoge pare podlapalo i sie udalo ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~prosze:)

kwiatuszekq20 ty tez zbieraj fliudki pora na ciebie :p
 
reklama
Do góry