reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

witam wszystkich :)
ja zawsze jak tutaj pisze, ze moze teraz sie udalo, dostaje @ na drugi dzien, wiec pewnie i tak bedzie teraz :(

ja też się staram ponad rok i nic :(

przypominam, ze mam za wysoki poziom prolaktyny,
w tym miesiacu wzielam kilka tabletek bromergonu i stwierdzilam, ze musze przestac je brac bo jestem w ciazy :)
ostatnia @ mialam 5 listopada :)
mam podwyzszona temperature, 36,7-37,2 ale nie mierze o stałej porze wiec chyba temperatura nie ma tutaj znaczenia,
bola mnie piersi i mam duzo bialego sluzu :)
czytalam , ze Monila tez taki miala i test jest pozytywny, gratuluję :):*
ja na razie nie robie bo boje sie rozcarowac...
pozatym kreci mi sie czasami w glowie i jestem przemeczona, spac mi sie chce caly czas, ale to pewnie przez prace,
trzymajcie kciuki :)
ja trzymam za nas wszystkie :) a zafasolkowanym gratuluje :)))
 
reklama
Ale tak jak wspominalam objawy pojawily sie juz wczesniej zanim zaczelam przyjmowac antybiotyki a krwawienie z odstawienia bylo znikome prakycznie...
 
Trzeba iść po test i sytuacja się wyjaśni.
Zdarzają się ciąże przy braniu tabletek. Właśnie jak kobieta jest chora to organizm wariuje i a nóż jajeczkowanie było.
Nie ma co gdybać tylko trzeba kupić test albo iść do ginekologa co tabletki przepisywał i się poradzić.
Życzę powodzenia!
 
Generalnie to choruje juz chyba od 3tygodni a antybiotyk biore od 3dni,ale tak jak wspominalam objawy mialam juz wczesniej. Wlasnie wyslalam przyjciolke po test i mam nadzieje ze jak mi go pozniej przywiezie to sie wszystko wyjasni.
Dziekuje za rady.
 
Pisalam wczesniej nuz na ten temat,ale cos sie stalo z moim postem. :( A ze jestem tu nowa to sie za bardzo jeszcze nie orientuje w tym wszystkim. :)
A wiec napiszejeszcze raz jak to wszystko wyglada.
A wiec na poczatku wspomnie ze biore tabletki antykoncepcyjne od okolo 5mies,sa to tabletki Yasminelle(niby najmniejszej zawartsci hormonow). Wspomne tez ze od ok 3tyg jestem chora ale dopiero 3 dni temu poszlam do lekarza i dostalam ntybiotyki,ale chce jeszcze powiedziec ze mje objawy pojawily sie juz wczesniej a teraz sie jeszcze bardziej nasilily...
Objawy wygladaja tak:
-od jakiegos czasu mam bolesne i jak by opuchniete piersi
-krwawienie z odstawienia bylo praktycznie znikome
-budze sie rano ok5,6 z niesamowitymi nudnosciami
-cofa mi sie tresc zoladkowa (bleee)
Czy to mozliwe zebym zaszla w ciaze biorqc tabletki??
Wyslalam juz przyjaciolke po test ale przywiezie mi go dopiero wieczorem.
Do tego czasu poradzcie mi cos bo sie denerwuje.
 
ach i zapomnialam dodac ze strasznie mnie tez draznia rozne zapachy i brdzo czesto siusiam. :)
I dodam jeszcze ze wczesniej nigdy nie mialam takiej reakcji na antybiotyki. :(
 
reklama
Do góry