reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

w sumie to może wyjaśnię ze to nie był płacz z rozpaczy :D a stwierdzono u mnie płaczliwość powiazaną z depresją ciążową. dziwna reakcja jak na osobę z hiperprolaktynemią której udało sie po dwóch latach zajsć w ciażę :D ale wszystko sie skończyło po miesiącu. ale bliscy mieli bardzo ciężki okres ze mna bo nic nie pomagało :D
 
reklama
rene witam w naszym gronie ale musialaś mieć ciężko ale czego sie nie zniesie dla maleństwa...
kloudus właśnie nie wiem jak to będzie z tym monitoringiem bo ja do tego lekarza będe miala ponad 50 km w jedną str wiec nie wiem czy dam rade dojezdżać co drugi dzień.. w środe jak już pisałam mam wizyte to się wszystko okaże... dziś mam 10 dc wczoraj mialam skok temp taki jaki jest przed owulką zastanawiam się tylko czy temp ię tak zachowuje nawet jak nie ma owulki?? bo u mnie to z tym problem... zapobiegawczo byłam wstrzemięźliwa 2 dni zeby plemniki sie wzmocniły i dziś allbo jutro zdziałamy...
 
Bafinka dziękuję za przywitanie :D na szczęscie mój mąż miał na tyle rezerw energi i cierpliwości że dał rade ze mną wytrzymać hehe :D po miesiacu zniknęła płączliwość ale ciaża była zagrozona i musiałam leżec miesiącami i nic nie robić. tragedia ale jak to powiedziałąś czego sie nie robi dla maleństwa :D pozdrawiam
 
wróciłam i gin twierdzi że pęcherzyk pękł w sobote, przytulanko było w niedziele mam nadzieje że się udało i że się nie spóźniliśmy. martwi mnie jednak że zapisała mi luteine ale kazała brac tylko wtedy gdy miesiączka się nie pojawi, a do końca nie wiem na co ona jest. czy dobrze się domyślam że jest ona na podtrzymanie ciąży? :-(
 
aha nie wiedziałam bo nigdy nie brałam luteiny no to teraz tylko czekac 2 tygodnie i sie wyjasni ale luteine kazała mi zacząc brac dopiero jak nie dostane miesiaczki a test będzie pozytywny dziękuje za odpowiedź pozdrawiam
 
Natali, powodzonka, może się udało ;) Nom, luteinka na podtrzymanie ;) Nie przejmuj się, ja prawie całą ciąże brałam luteinke i duphaston..
Bafinka, to jaką teraz masz tempke??
Ja nadal powyżej 37 st i udało mi się rano zmierzyć... I czekam..co dalej..
 
reklama
izulqa ty to na prawde mogłabyś zrobić tent test po takim czasie na pewno wynik będzie wiarygodny... u mni dziwnie bo w 9dc miałam spadek do 36,2 i teraz powinnam mieć skok w góre a ja mam dziś 36.5... więc nie wiem o co chodzi...
 
Do góry