reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

xXxIzuLQaxXx zazdroszczę cierpliwości :tak:
Bafinka witaj po urlopie :-) u mnie dziś dzień 24 i w końcu skończył mi się ten dziwny śluz (mokry). Może dopiero teraz owu była? Testuję 6 września, w urodziny moje :-D
 
reklama
xxxizulaxxx słyszałam już nie o jednym tak dziwnym przypadku więc ryzyko ciąży oczywiście jest ale skoro znasz swoje ciało na tyle że masz pewnosć to pozazdrościć:)

kahaka ja mam dziś 27dień cyklu i od kilku dni mam dużo białego ślizu wiec pewenie @ przyjdzie.... a co do testowania to trzymam kciuki:) ale byś miała super prezent:) a ja jak tym teraz zaciązyła to poród byłby w maju akurat na naszą trzecia rocznice.... fajnie by było
 
Bafinka nie ma co się sugerować śluzem - podobno w cyklu ciążowym i nieciążowym niczym się on nie różni, bo to za wcześnie, żeby organizm "załapał", że to to. Śluz może się zmienić chyba dopiero po zagnieżdżeniu. A ja poza tym, że mam urodziny, to we wrześniu mamy 1 rocznicę ślubu :tak: trzymam kciuki za Ciebie.
 
xXxIzuLQaxXx zazdroszczę cierpliwości :tak:
Bafinka witaj po urlopie :-) u mnie dziś dzień 24 i w końcu skończył mi się ten dziwny śluz (mokry). Może dopiero teraz owu była? Testuję 6 września, w urodziny moje :-D

Ah, dziękuję :) i życzę powodzenia w testowaniu :)

xxxizulaxxx słyszałam już nie o jednym tak dziwnym przypadku więc ryzyko ciąży oczywiście jest ale skoro znasz swoje ciało na tyle że masz pewnosć to pozazdrościć:)

kahaka ja mam dziś 27dień cyklu i od kilku dni mam dużo białego ślizu wiec pewenie @ przyjdzie.... a co do testowania to trzymam kciuki:) ale byś miała super prezent:) a ja jak tym teraz zaciązyła to poród byłby w maju akurat na naszą trzecia rocznice.... fajnie by było

Nie mam pewności, bo każda ciąża jest inna, nawet jeśli tyczy się jednej i tej samej kobiety, w tym przypadku mnie. Pewności nigdy nie ma ;P Ale no tak myslę, że to nie ciąża. Ah, zobacze na usg :)

Też życzę powodzonka :) Fajnie macie, tak żyjecie w oczekiwaniu na pocieche :) Ja to samo pzechodziłam w zeszłym roku hehe. Ale teraz to już inaczej wygląda, nie ma tych samych emocji.. Może właśnie przez wzgląd na to że nie planowane totalnie. No ale chciane :) Zawsze mówię że co ma być to i tak będzie. Nigdy nie przekreślałam faktu iż różnie bywa. Zwłaszcza że mam 2 koleżanki które zostały w tym roku mamami, a tez miały tabletki. No ale cóż, "dzieci i zboże to dary Boże" ;)
 
hej dziewuszlo:)
u mnie dzis 23dc, brzuch mnie juz boli jak na okres i tez mam ciagle bialy sluz, wiec raczej przyjdzie@, ale dokladnei o wszystkim poinformuje was pewnie dopiero za jakies 2,5tygodnia, bo we wtorek jedziemy na wakacje:) wkoncu:D:D:D
a @ powinna przyjsc wlasnei albo we wtorek :/ albo jakies 5 dni pozniej:/ nie jest to wymarzony czas na @, ale coz, moze akurat nie przyjdzie...
 
Cześć Dziewczyny:)))
Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów do 3 miesiąca
w drugiej zaczeło się od zawrotów głowy mdłości(jeszcze przed @)
A teraz zrobiłam teściora bo miałam imieniny i nie chciałam w razie czego pić hahaha.
Co prawda kręci mi się w głowie i boli podprzusze no i troche mdłości mam ale za to piersi tylko urosły i nawet nie bolą
Ale wiecie co pare dni temu przez 3 dni miałam potworne mdłości i zawroyu głowy nie wychodziłam z łóżka-tak pewnie objawiła się implantacja
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie dziewczyny!
Jestem tu nowa.
Kochalam sie ze swoim chlopakiem podczas dni plodnych, bez zabiezpieczenia, do konca.
Oczywiscie wszystko swiadomie :-)
Dzis juz 27 dzien cykl (cykle zwykle 31 dniowe jednak nie zawsze regularne) bola piersi, lekkie okresowe 'pobolewanie' w podbrzuszu no i krzyz.
Sluz jest bialo-przezroczysty i jest wilgotno.
Umieram z niecierpliwosci do terminu @ aby zrobic test.
Modle sie o 2 kreseczki.
Trzymajcie kciuki, szanse w koncu sa :-)
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie ktore tez czekaja !
 
Witam wszystkie dziewczyny!
Jestem tu nowa.
Kochalam sie ze swoim chlopakiem podczas dni plodnych, bez zabiezpieczenia, do konca.
Oczywiscie wszystko swiadomie :-)
Dzis juz 27 dzien cykl (cykle zwykle 31 dniowe jednak nie zawsze regularne) bola piersi, lekkie okresowe 'pobolewanie' w podbrzuszu no i krzyz.
Sluz jest bialo-przezroczysty i jest wilgotno.
Umieram z niecierpliwosci do terminu @ aby zrobic test.
Modle sie o 2 kreseczki.
Trzymajcie kciuki, szanse w koncu sa :-)
Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie ktore tez czekaja !
Najlepiej poczekać do dnia@ ale możesz zrobić bhcg
 
reklama
Do góry