reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

oj... u mnie na poczatku ciazy jedynym objawem byla tylko temperatura podwyzszona doaldnie o 1 st.... a poza tym NIC. kompletnie. sama chcialam miec wymioty i w ogole te wszystkie pierwsze dolegliwosci, czyli uczucie pelnosci w piersiach, w tym bolesnosc, parcie na pecherz, odrzucenie od kawy... nic kompletnie... dowiedzialam sie ze jestem w ciazy w 5 tygodniu i nic sie nie zmienilo do tej pory. Nie mam zadnych typowych dolegliwosci...
 
reklama
U mnie objawem też była podwyższona temperatura a powinnła już spadać, wtedy zrobiłam test no i dwie kreseczki się pojawiły. A co do objawów przed terminem spodziewanej miesiączki to pare razy zabolał mnie tak dziwnie brzuch ale myślałam że okres sie zbliża, no i stan cery się poprawił zero wyprysków.
 
Kiedyś sama przeszukiwałam stronki w poszukiwaniu informacji na temat wczesnych, pierwszych objawów ciąży, dlatego postanowiłam podzielić się z Wami moimi pierwszymi objawami.
1 - moja znajoma zapytała czy jestem w ciąży, bo tak jakoś ładnie wyglądam i mam taką idealną cerę.
2 - strasznie swędziały mnie sutki (nietypowo jak na @)
3 - swędzące i kujące jajniki
4 - temperatura powyżej 37,1
5 - jednorazowe brunatne plamienie dwa dni przed spodziewaną @
6 - duża wydzielina białego śluzu tydzień przed spodziewaną @
7 - pare dni po przytulaniu jednorazowe omdlenie
obecnie już od tygodnia senność, wstaję na śniadanko i za chwilkę dalej spać.
 
hey dziewczynki:-)
cieszy mnie że coraz więcej NAS przybywa.
już kończy mi się 2 m-c i z objawów pozostały mi: senność, zmiana nastrojów, niechęć do niektórych potraw i bolesność piersi. wierzę że to minie;-)
buziaki dla Was i dbajcie o siebie i swoje najdroższe skarby, które nosicie pod sercem:-D


c55fe6hh2bybt3xd.png
 
Witam Was kobiety.
Ja napiszę o moich bardzo wczesnych objawach ciąży.
Odkąd zaczęliśmy się z mężem starać, zapisywałam wszystko co jadłam, co odczuwałam.
Jakiś tydzień po zapłodnieniu zawroty głowy i gigantyczne migreny. Ogólne osłabienie.
2 tygodnie od zapłodnienia nadal zawroty głowy, migreny i dodatkowo mdłości oraz ból w okolicy pępka.
w 23 dniu cyklu zdecydowanie lepszy humor, pełniejsze piersi i bardzo wydatne sutki.
Temp. mierzona z rana powyżej 37,2.
Ból jajników jak na owulację.
I tydzień przed terminem spodziewanej @ dwie bardzo słabe kreseczki :)
 
reklama
Do góry