reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam wszystkie przyszłe mamusie i starające się :-)
Jakiś czas temu (około miesiąca) byłam już tutaj na forum, robiłam też w tym czasie test, był negatywny :-( okres dostałam w 38 dniu cyklu ( trochę dziwne) okres trwał 2 dni i nie był silny. Aktualnie jestem w 29 dc całą siła woli potstrzymuję się od zrobienia testu co jest bardzo trudną sprawą. Dodam tylko, że i miesiąc temu jak i teraz w ogóle nie bolą mnie piersi ( co jest dziwną sprawą, bo zawsze przed okresem nie mogłam się ich dotknąć) mam straszne zmiany nastroju ( potrafię w ciągu 15 min kilka razy histerycznie się śmiać po czym płacze nie wiadomo dlaczego) no i strasznie męczy mnie zgaga i senność. Dzisiaj natomiast zobaczyłam niewielkie ilości brązowej substancji na wkładce ( sorki za szczegóły)...ale to póki co nie @....
Ech tylko teraz pytanie czy to moja psychika doszukuje się objawów czy to fakt zapowiedź fasolinki :-D Cóż pożyjemy zobaczymy.
Przesyłam pozdrowienia dla wszystkich :-)
 
reklama
badz cierpliwa moze to byc psychitka ja wlasnie tez tak mialam teraz myslalam ze to fasolka objawy mialam bolaly mnie piersi delikatnie (nigdy przed@ nie bola)bylam senna bol podbrzusza itp @ spozniala sie 5dni chcialam zrobic test ale nie zrobilam naszczescie bo dzis przyszla niestety:| takze poczekaj kilka dni i wtedy zrob test zycze fasolki:)
 
Hej dziewczyny, jestem nowa na bb. Mam problem, bardzo chciałabym zajść w ciążę, tzn może już w niej jestem. Pierwszy dzień cyklu maiłam 1 maja, kochaliśmy się z mężem 12 maja, a 29 mam dostać @. od tygodnia jestem bardzo senna, a od trzech dni odczuwam ból w dolnej części brzucha i kucie w prawym jajniku, czy to może oznaczać ciążę? Dodam, że dzisiaj rano zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie, ale nie wiem czy to jeszcze nie jest za wcześnie? Co sądzicie? Czy wogóle tego 12maja mogło dojść do zafasolkowania jeśli owulację miałam 14maja? Proszę o odpowiedź
 
karolcia, jest za wcześnie, żeby cokolwiek stwierdzić. Test może Ci wyjść negatywnie nawet w dniu spodziewanej miesiączki. Mi tak wyszedł.
Jeżeli miałaś owulację 14 a kochaliście się 12 to istnieje prawdopodobieństwo, ze się udało. Plemniki żyją kilkadziesiąt godzin więc mogły sobie poczekać na owulację :-)
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie i starające się :-)
Jakiś czas temu (około miesiąca) byłam już tutaj na forum, robiłam też w tym czasie test, był negatywny :-( okres dostałam w 38 dniu cyklu ( trochę dziwne) okres trwał 2 dni i nie był silny. Aktualnie jestem w 29 dc całą siła woli potstrzymuję się od zrobienia testu co jest bardzo trudną sprawą. Dodam tylko, że i miesiąc temu jak i teraz w ogóle nie bolą mnie piersi ( co jest dziwną sprawą, bo zawsze przed okresem nie mogłam się ich dotknąć) mam straszne zmiany nastroju ( potrafię w ciągu 15 min kilka razy histerycznie się śmiać po czym płacze nie wiadomo dlaczego) no i strasznie męczy mnie zgaga i senność. Dzisiaj natomiast zobaczyłam niewielkie ilości brązowej substancji na wkładce ( sorki za szczegóły)...ale to póki co nie @....
Ech tylko teraz pytanie czy to moja psychika doszukuje się objawów czy to fakt zapowiedź fasolinki :-D Cóż pożyjemy zobaczymy.
Przesyłam pozdrowienia dla wszystkich :-)
Jestem myślami z Tobą. Mam tak samo.
Dziś rano zrobiłam test i niestety wyszedł negatywny. Ale @ dalej nie mam, więc jeszcze poczekam i zrobię jeszcze jeden.
 
Witajcie dziewczyny.

Od miesiaca śledze to forum. Jestem na etapie starań o maluszka ale nie jest to na zaraz teraz.
Przyznać muszę, że dziesiąc lat temu poronilam w 8tc.
Czytam wasze opinie na temat ciazy i sampopoczucia w pierwszych tygodniach po zafasolkowaniu.
U mnie przed każda menstruacja czuje sie inaczej.
Nie ma chyba tak naprawde identycznych objawów.
Przeciez każda z nas jest inna.
Nie mozemy opisac takich samych objawow...a porównywanie tez nie ma sansu.
Ja osobiście tez czekam na dwie kreseczki i wsłu****e sie w w swoje ciało... nawet czasami mi sie wydaje że czuje ruchy dziecka:szok:.
Musimy czekać dzielnie i walczyć w środu cyklu...a przyjdzie czas że bedziemy czuć szczęście pod sercem.
Trzyma kciuki za każde dwie kreseczki i gratuluje wszystkim ciężarówkom.
 
Ja zrobiłam test przed chwilką i niestety jedna wyraźna krecha ale tak jak u Ciebie @ dalej ni widu więc nadzieję ciągle mam- daję jeszcze parę dni i robię powtórke tym razem z rana. Daj znać jak zrobisz kolejny pozdrowienia :-)
 
OK, Czeczita:-)
Zakupiłam sobie czulsze testy, bo miałam takie paskowe, ale były dla mnie podejrzane(z allegro)
 
reklama
Do góry