reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam, ja nie wytrzymałam i ponieważ dziś jest 28 dc zrobiłam niedawno test ciążowy i nieststy 1 kreska:-( Skusiłąm się na test bo mimo braku bólu, zauważyłam, że moje piersi się powiększyły wyraźnie. No ale teraz mi smutno. Czekam więc na @.
 
reklama
Jesli chodzi o mnie to od samego poczatku bolalo mnie podbrzusze i mialam wrazenie od poczatku twardego brzucha.. Jeszcze przed zrobieniem testu. A mowila mi to intuicja bo test zrobilam tydzien przed spodziewanym okresem.
 
Witajcie

Niestety test zrobiłam w niedzielę rano a na wieczór dostałam @... jak z zegarku! Może maj będzie akurat tym szczęśliwym miesiącem:-) w końcu w maju udało nam się począć Aniołka:-) kupuje testy owu i do dzieła:-)

Za Was wszystkie trzymam mocno kciuki:-) uda się - zobaczycie:-) będziemy się cieszyć z dwóch kresek:-)
 
hey:)
no więc od początku...
okresu nie dostawałam od lutego i w kwietniu byłam u ginek. i przepisałam mi tabletki (luteinę) na wywołanie @. po tabletkach nic się nie działo i @ też nie było. więc zrobiłam test z dwiema krechami:) zrobiłam się senna i straciłam apetyt. boli mnie też brzusio i mam jak by skurcze ale sama nie wiem jak to opisać. rano mnie mdli!!!!!!!!!!!!!!! a wieczorem jest mi zimno-cholernie:) piję też litr mleka na dzień. nie mogę też za bardzo patrzeć na mięsa i kiełbasy. jem tylko sery i pomidory
ale i to pomału brzydnie.


tak więc dziewczynki jak tylko będę miała okazję to znowu się odezwę a jutro czeka mnie wizyta i kolejne usg.

mam nadzieję że te które się starają to w koncu zajdą a którym się udało życzę zdrowia i to podwójnego!!!!!!!!:):):)
 
TakaJednaKobitka-też tak myślę:-)i też jestem ciekawa która teraz sie pochwali ze jest w ciąży :-D:tak:heheh

iwka_marchewka - wierzyłam w Ciebie i trzymalam mocno kciuki, teraz modle sie o zdrowko dla ciebie i dla fasolki :tak:dbaj o siebie i malenstwo:tak:

a moja sąsiadka niedawno dowiedziala sie ze jest w ciazy ... strasznie sie z mezem cieszyla a okazalo sie ze to pozamaciczna ;( tak mi sie jej szkoda zrobilo bo strasznie sie juz cieszyli..:-(to wszystko jest takie niesprawiedliwe ..
 
reklama
Hej:)
Inez i jak???
A u mnie z byłym hmm....raczej stopień przyjaźni i tyle...szkoda bo jak go widzę tak po paru dniach, a się spotykamy bo byłam dziś po niego podrzuciłam go do domu to cieszyłam się On też, ale nic z tego może kiedyś póki co hmm nic z tego..
 
Do góry