reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

witam wszystkie serdecznie,jestem nowa i nigdy nie pisalam na forach.ale mam obawy a raczej jakies przeczucia,ze jestem w ciazy.dzis ok 12.oorobilam test i byl negatywny.mam okres,co prawda spozniony o jakies ponad dwa tyg.pierwszy dzien okresu byl dziwny,zero plamienia czerwonego tylko dziwna brazowawa wydzielina.popoludniami,a szczegolnie wieczorami mam mdlosci.dziwnie jem-mam napady wilczego glodu i polykam wszystko co mam pod reka.raz mi goraco raz zimno.kiszki graja marsza,pomimo ze nie jestem glodna .mam napecznialy brzuszek i caly czas chodze do lazienki siusiu.czasami jest mi slabo,ale to chwilowe i lekkie.pomozcie.pozdrawiam papapaapa:zawstydzona/y::baffled:
 
reklama
Czułe testy ciążowe deklarują, że już 7 dni po zapłodnieniu wynik może być pozytywny. Tymczasem ja zrobiłam teścik 7 dni po zapłodnieniu (celowaliśmy tak aby był dzidziuś) i wyszedł negatywny. Powtórzyłam w terminie @ (kolejne 7 dni) i był pozytywny.
I prawda, że każda ciąża inna. W pierwszej momentalnie urosły mi piersi, miałam silne mdłości i wymiotowałam. Kolejna przeszła prawie bezobjawowo. W tej mam nudności, bolą mnie piersi i jestem non stop śpiąca i zmęczona.
Aagula, powtórz test, ale użyj pierwszego, rannego moczu, w nim stężenie hcg jest największe. Jeżeli czujesz się ciążowo, a masz plamienia, koniecznie idź do lekarza, bo to może być zagrożenie poronieniem. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
 
Ostatnia edycja:
Mi typowe objawy ciazy(np. wymiotowanie) zaczely sie dopiero w 8 tyg. ciazy. Zaraz po zaplodnieniu( jeszcze nie wiedzialam,ze jestem w ciazy) ciezko mi bylo oddychac, no i bardzo polubilam ryby, ale nie domyslalam sie,ze to moze byc ciaza, mimo ze byla dlugo oczekiwana.
Testy robcie z porannego moczu, a jesli sa negatywne, a @ nadal nie przychodzi, to idzcie zrobic test z krwi na betaHCG- wynik powyzej 5jedn. swiadczy o ciazy :-)
 
Ja mam taki problem strasznie mnie bola piersi i to dosc dlugo.
Okres mialam ponad 2 tyg temu a piersi zaczely mnie bolec na tydzien przed okresem (okres trwal jakies 4-5 dni) i bola do tej pory.Teraz zaczyna bolec mnie prawy jajnik.Dodam jeszcze ze ten okres nie byl taki obfity jak zawsze mam.Dzisiaj rano zrobilam test i wyszla tylko jedna kreska :-( Niewiem co o tym myslec...moze powinnam powtorzyc test za kilka dni?
 
Ja mam taki problem strasznie mnie bola piersi i to dosc dlugo.
Okres mialam ponad 2 tyg temu a piersi zaczely mnie bolec na tydzien przed okresem (okres trwal jakies 4-5 dni) i bola do tej pory.Teraz zaczyna bolec mnie prawy jajnik.Dodam jeszcze ze ten okres nie byl taki obfity jak zawsze mam.Dzisiaj rano zrobilam test i wyszla tylko jedna kreska :-( Niewiem co o tym myslec...moze powinnam powtorzyc test za kilka dni?
zrób test w dniu spodziewanego okresu, teraz może być za wcześnie aby wyszedł pozytywny
a co do bólu piersi.. mnie własnie zaczęły boleć w drugiej połowie cyklu, jeszcze przed okresem więc nie sądziłam że to ciąża a jednak okres się nie pojawił i test wyszedł pozytywny :-)
 
Ja byłam strasznie marudna, zaczął mi się [oczywiście] spóźniać okres. Piersi mnie bardzo bolały, były nabrzmiałe.
Ciągle chodziłam za potrzebą, do toalety. Ale nie spodziewałam, się że jestem w ciąży. Nudności zaczęły mi się dopiero w ok. 9 tyg.
 
Cholera :wściekła/y:
Dostalam dzisiaj okres! teraz to juz wogole niewiem o co chodzi...:-(
I nadal bola mnie piersi i teraz jeszcze doszedl bol brzucha.
Mam zrobic drugi test po tym okresie?
Bo z tego co wiem mozna miec okres do ktoregos miesiaca ciazy.
Np.moja siostra miala normalny okres do 3 miesiaca ciazy.
Czy ktoras z was tak miala?
 
Dziewczyny słyszałam,że temperatura spada w dniu spodziewanej @,ja mam dostać @ dzisiaj,jak narazie jej nie widać(mam nadzieję,że nie przyjdzie) temp. mierzoną dziś rano w pochwie miałam 37,2,czy może to wskazywać na ciąże?kochane pomóżcie bo jestem ciemna w tych sprawach:zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry