reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

cześć dziewczyny,może któraś z Was mi pomoże,bo warjuje już z tej niepewności,czekam na @...powinnam dostać dziś bo mam regularne co 28 dni ostatnia @ miałam 15 wrzesnia...temp dziś rano w pochwie 37,2,moje objawy jakie zaobserwowałam:
-bóle podbrzusza jak na@ od ok 2 tyg
-bóle w dole pleców(takie delikatne promieniujące)
-miałam obolałe i nabrzmiałe sutki,ale to już minęło teraz piersi są normalne(co jest???)
często mi się odbija w ciągu dnia nawet jak nic nie jem(nie wiem czy to ma zwiazek z ewentualną ciaża)
-jestem senna
-drapie mnie w gardle jak palę:zawstydzona/y:-dziwne
Ale jest jeden problem,przytulanie z meżem miałam w 7 dniu cyklu(później wyjechał:-() więc chyba mało prawdopodobne abym była w ciąży:-(
testowałam tydz temu ale było chyba za wcześnie bo negatywny
Zycze Wam wszyskim dziewuchy powodzenia,a co myslicie o mnie?
 
reklama
cześć dziewczyny,może któraś z Was mi pomoże,bo warjuje już z tej niepewności,czekam na @...powinnam dostać dziś bo mam regularne co 28 dni ostatnia @ miałam 15 wrzesnia...temp dziś rano w pochwie 37,2,moje objawy jakie zaobserwowałam:
-bóle podbrzusza jak na@ od ok 2 tyg
-bóle w dole pleców(takie delikatne promieniujące)
-miałam obolałe i nabrzmiałe sutki,ale to już minęło teraz piersi są normalne(co jest???)
często mi się odbija w ciągu dnia nawet jak nic nie jem(nie wiem czy to ma zwiazek z ewentualną ciaża)
-jestem senna
-drapie mnie w gardle jak palę:zawstydzona/y:-dziwne
Ale jest jeden problem,przytulanie z meżem miałam w 7 dniu cyklu(później wyjechał:-() więc chyba mało prawdopodobne abym była w ciąży:-(
testowałam tydz temu ale było chyba za wcześnie bo negatywny
Zycze Wam wszyskim dziewuchy powodzenia,a co myslicie o mnie?

Witam,
własnie odpowedziałam Ci na wątku założonym prze Ciebie :]
Co do temperatury - u mnie zasze spada rano w dniu miesiączki.Czytałam, że jeśli utrzymuje się 18 dni po owulacji to już duża szansa na ciążę. Niestety każdego poranka może spaść :(

Powodzenia.
Zrób test jutro rano. MOże już coś wyjdzie... A co do tego 7dc...przy krótkich cyklach jak Twoje, jest to mozliwe, jeśli plemniczki były wytwałe... :]
 
Temperaturę trzeba mierzyć przez cały czas, żeby wiedzić. Taki jednorazowy pomiar nic nie da, bo każda kobieta ma inną temperaturę i najważniejsze są wahania tej temperatury. Lepiej zrób test, to będziesz więcej wiedzieć niż dzięki temu pomiarowi tempki.
 
Dziękuję kochana! u mnie podwyższona temp. utrzymuję się już dłuższy czas,jednak nie jestem w stanie stwierdzić dokładnie kiedy miałam dni płodne:zawstydzona/y:w pierwszej fazie mam ok 36,8 teraz 37,2 od jakiegoś czasu jak narazie @ nie wiedać także mam nadzieję:)ps. słyszałam,że plemniki są w stanie przetrwać w pochwie do 4 dni więc może:blink:buziaki
 
Witam. Moze mi ktos poradzi co mam jesc w 7tyg ciąży. Chodzi o to, że mam mdłości jak coś zjem i jak nic nie zjem. Mam okropną zgage i uczucie pełności w żołądku. Jak zjem to jedzenie podchodzi mi do gardła a jak nic nie jem to mi słabo, kręci mi się w głowie i mnie mdli. To moja druga ciąża ale w pierwszej nie miałam żadnych objawów i czułam sie super. Bardzo prosze o jakieś porady. Bede bardzo wdzieczna
 
kochałam sie z moim facetem bez zabezpieczenia i sie we mnie spóścił. Po tym okres mi sie spóźnia mam nudności choć nie wymiotuje, mam zachcianki, bym jadła co 2 godziny czasami mam zawroty głowy i często oddaje mocz. jak zrobiłam 1 test ciążowy wyszedł negatywny wiec poszłam do ginekologa i powiedziała mi że podejrzewa że jestem w ciązy i kazała zrobić jeszcze raz test ciążowy i także wyszedł negatywny mój chłopak mówi że mam typowe objawy kobiety będącej w ciąży i żebym zrobiła badanie krwi czy jestem w ciązy
 
reklama
wczoraj zrobiłam badanie krwi czy jestem w ciązy i wyszło ujemne ale tego samego dnia dostałam okres czy mogło mieć wpływ na wynik badania bo wszczyscy mi mówią ze jestem w ciązy
 
Do góry