reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Jeśli chcieliście zajść w ciążę, to mam nadzieję, że się udało, ale... chyba za kilka dni musisz znowu zrobić test. Czasem jak się czegoś bardzo chce, to człowiek podświadomie może u siebie widzieć jakieś objawy... A zgadzam się z tym, że każda ciąża jest inna. Ja teraz drugi raz jestem w ciąży i ciągle próbuję porównywać obie ciąże, chociaż wiem, że nie da się... Są pewne objawy wspólne wszystkim, ale ja np. nie wiem co to znaczy mieć nudności czy wymiotować... ale za to w pierwszych tygodniach zasnęłabym wszędzie... Nawet w klasie z 35 rozwrzeszczanymi dzieciakami (jestem nauczycielką)... A do tego humory, humory i jeszcze raz humory... I to mąż po tym rozpoznał, że jestem w ciąży. Zakupił test i dwie kreski zobaczyliśmy... To był przełom 4 i 5 tygodnia:)
 
reklama
Ja zrobiłam test w terminie miesiączki i już wyszedł wyraźnie pozytywny. Ale już kilka dni wcześniej bolały mnie piersi, biegałam do toalety co godzinę albo częściej, (musiałam też wstawać 2-3 razy w nocy), odczuwałam też rodzaj napięcia w podbrzuszu, czasem lekkie pobolewanie. Aha i metaliczny posmak w ustach.
Tak więc najlepiej poczekaj do terminu @ i zrób test, najlepiej rano. Powodzenia :-)
 
Czesc wlasnie zaczełam czesto siusiac mam sluz i kolor moczu zółty taki mocny kolor i mam wrażenie że ma mi sie na takie mdłości czy to objaw ciąży :happy2:od poczecia to 10 dzień. A i jak mieży sie ta temperature czy to sie sprawdza:-D
 
Jak się nie możesz doczekać do pierwszego dnia spodziewanego okresu (niektóre testy tą właśnie datę wskazują jako termin do badania) zrób sobie teścik już teraz, ale koniecznie z pierwszego porannego moczu (tam stężenie jest największe). Może już coś wyjdzie.
Albo poczekaj jeszcze kilka dni.
Nie można być pewnym po takich objawach jak opisujesz, bo autosugestia działa cuda :) Nie ma takich 100% objawów.
Można być w ciąży i nie mieć żadnych albo nie być i mieć wszystkie.
Życzę Ci aby było po Twojej myśli :)
 
:blink:Cześc ju wiele dostalam odpowiedzi od was ale chciałabym tak konkretnie wiedziec czy w czasie 10 dnia od poczecia moga byc objawy ciąży ja czesto siusiam mam inny ciemniejszy mocz i czuje sie tak jak bym miala byc chora czyli mam łzy w oczach i taki mentlik w glowie mam złe humorki nic mi sie nie chce.pierwszy test robiłam 6 dnia od poczecia i był negatywny teraz chce zrobic ale w środe bo sie boje że znów negatywny wyjdzie:-( a jak sie mierzy ta temperature proszę napiszcie wszystko co wiecie.pozdrawiam;-)
 
najlepiej zrób test w dzień lub po spodziewanej miesiączce wtedy będzie najdokładniejszy.Ja robiłam Quick test jest super
 
paulina - dziewczyny dobrze radza , test po spodziewanej miesiączce , lub do lekarza .. bo nie sadzę żeby ktoś odpowiedział przez neta na pytanie czy jestes w ciązy
 
reklama
Paulina-Podobno masz 3,5 letniego synka także powinnaś mieć jakieś dowświadczenie w tej sprawie i powinnaś wiedzieć że nikt ci nie odpowie przez neta na takie pytanie,więc albo zrób test albo idź do lekarza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry