reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Ja podobnie jak wszystkie :-) Tak jak nigdy nie chodziłam w nocy siku, tak jak byłam w ciąży to w nocy musiałam chodzić nawet po parę razy... Tak właśnie zorientowałam sie, że może ktoś tam kiełkuje ;-)
 
reklama
o oliwke trochę sie staraliśmy co miesiąc test i wychodził negatywnie w końcu jechaliśmy na wakacje i kupiłam testy płodności wszystkie pięc wyszło negatywnie a na wakacjach byliśmy 6 dni....ostatniego dnia strasznie nerki mnie bolały myślałam że mnie przewiało(tak bolało że ledwo siadałam) a jak wróciłam to po 5 dniach zrobiłam test i wyszedł pozytywnie i wierz tu człowieku się nie dziw jak testy płodności wyszły negatywnie....z bartkiem jak mnie nery bolały to już wiedziałam że w ciązy jestem.A z powodu właśnie nich urodziłam dzieciaki wcześniej
 
u mnie standard ksiązkowy ;-) brak @, ból kregosłupa i jajnikow, spanie po 20 godz na dobe, napady płaczu i/lub smiechu, mdłosci i wymioty i ta zgaga okropna :wściekła/y: schudlam 4 kg :szok: a potem przytyłam juz do konca 30 :dry:



 
cześc dzis robiłam test ciązowy dokładnie po 6 dniach od poczęcia wynik wyszedł mi BRAK CIĄŻY :no:jest mi przykro czy któraś z was robiła sobie test po 6 dniach czy mam szanse ze jestem w ciąży 2 miesiące temu przestałam brac tabletki antykoncepcyjne proszę dajcie mi jakąś odpowiedz.
 
To bardzo wcześnie - jak najbardziej może jeszdcze nie być widać kreseczki.
U mnie np. w 8 dniu było widać baaardzo jasną. A moja koleżanka dopiero w 3 tygodnie po poczęciu miała bardzo jasną kreseczkę. :tak:
Możesz zrobić dwa dni pod rząd bad. beta-HCG z krwi (to jest ten hormon, który wykrywa test ciążowy) i zobaczyć czy jego ilość rośnie. Jak rośnie to ciąża rośnie.
Albo odczekać kilka dni i zrobić kolejny test. :happy2:
 
cześc dzis robiłam test ciązowy dokładnie po 6 dniach od poczęcia wynik wyszedł mi BRAK CIĄŻY :no:jest mi przykro czy któraś z was robiła sobie test po 6 dniach czy mam szanse ze jestem w ciąży 2 miesiące temu przestałam brac tabletki antykoncepcyjne proszę dajcie mi jakąś odpowiedz.
Powiem tak-nie jesteś w stanie okreslic w 100% kiedy nastapiło poczęcie. Może powinnaś pomyslec o mierzeniu temperatury (w pochwie) żeby wiedziec jak u Ciebie z owulacją i czy kochaliscie się w płodnych dniach...spróbuj też testów owulacyjnych-wszystkiego dowiesz się na www.28dni.pl. Zobacz pod tą wiadomościa znajduje się link na moj wykres.Kliknij i zobacz może i Tobie to pomoże-mi pomogło...
A jesli faktycznie Wam sie teraz udało to 6 dni nawet po ostatnim współzyciu to duzo za wczesnie na test...wiem bo troszkę staraliśmy sie o nasze Maleństwo-i za kazdym razem jedno kreskowy test sprawiał mi wielki ból. Jeśli miesiaczka sie nie pojawi zrób pierwszy test tydzień po jej terminie. Trzymam kciuki-powodzenia:tak::-)
 
Test najlepiej robic w pierwszym dniu spodziewanej @ wtedy wynik bedzie najbardziej prawdopodobny. Ale testy tez potrafia oszukac dlatego najlepiej zrobic bete 2 razy w odstepie 2 dni. Bo ginekolog tez Ci narazie nic nie powie konkretnego . Pozdrawiam :blink:
 
cześc dziewczyny:-) mam pytanko jeszcze nie wiem czy jestem w ciąży bo robiłam test ale za wczesnie wyszedł negatywny ale mam pytanko po ilu tygodniach pojawija się objawy ciąży miesiączke powinnam miec za tydzien w srode.Mam juz synka 3 letniego ale juz zapomniałam jak to jest z tymi objawami. :-ppozdrawiam.
 
Mnie już około 1,5 tygodnia przed spodziewanym terminem miesiączki strasznie bolały piersi i z zegarkiem w ręku co pół godziny biegałam do łazienki zrobić siusiu :-) teraz jestem w ósmym tygodniu ciąży :-D i całe dnie jest mi niedobrze:sad:. Jest to moja pierwsza ciąża (w którą zaszłam po miesiącu starań :laugh2:). Zobaczymy, jak to dalej się potoczy. Pozdrawiam:-)
 
reklama
Za kilka dni zrób po prostu nowy test. Teraz może być jeszcze za wcześnie na oznaki bycia w ciąży. Brak miesiączki, tkliwość piersi, częste oddawanie moczu niż normalnie, zmiany nastroju -będą wskazywały na prawdopodobieństwa bycia w ciąży. Ale każda ciąża jest inna. Ja właśnie po raz trzeci jestem w ciąży i ta jest zupełnie inna niż te dwie poprzednie. Poza tym że nie mam miesiączki nie mam na razie żadnych dodatkowych objawów (6 tydz). Chociaż spodziewam się mdłości tak jak poprzednio to na razie czuję się świetnie.
 
Do góry