reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Rozumiem. Dziękuję. To ważna uwaga. A jak spać? Jak leżeć? Jezu, boje sie oddychać nawet :/ Jestem spokojna, ale strasznie czujna, nie wiedzę w ogole nocy, jak bedą wygladac, bo wciaz bede na czuwaniu. Krew polała się wczoraj, dzisiaj rano była brązowa a teraz nie ma ani sladu, ale tfu tfu tfu nie chce zapeszać!
Do innego lekarza nie ide, nie rusze się z domu nawet. Wiem, że ten mój ze mna przeszedł nie jedno - mięsniak, puste jajo, nadżerka, bóle okropne itd.. chłop na mnie dmucha i chucha. Specjalnie do niego pojechałam bo czułam, że coś jest nie tak po tej kontroli w szpitalu.. I dobrze, że pojechałam choć każdy mi odradzał.. poszłabym sobie nieswiadoma niczego do pracy w pon i nie wiadomo co byloby dalej.
Wole nie myśleć.. :(
Powiedz mi Kochana, czy też czułaś takie hmmm świdrowanie w macicy? wciąż czuę jakby w szyjce macicy coś się działo, nie potrafię tego opisać, boję się aby to nie były zadne skurcze.. :(
 
reklama
Nie wiem w ktorym tyg jestes bo nie widze ale takie swdrowanie gilgotanie w dole maci to czkawke dziecko ma przeqazne ja spalam na plecach. Wiem ze na ktoryms boku spac nie mozna ale nie pamietam ;) no to widzisz sama lekarz wie co robi i mowi ;)
Ja rowniez poszlam w pierwszy dzien do pracy szefowa nic nie wiedziala kazala mi zarowki wrecic i od tego sie zaczelo na drugi dzien z mama po sklepach chodzilam ale nie wiedziallam co to jest dlaczego tak a wieczorem plusk ide do wc a tam kap kap az sie cala trzeslam no i karetka przyjechala. Wszystko dobrze sie konczy. Czytalam gdzies kiedys ze przy dziewczynkach jest wlasnie wiecej krwawien i plamien niz przy chlopcach np ;)
 
Ostatnia edycja:
O to by sie moj małż ucieszyl, bo strasznie chce core :p ja jednak trafilam do szpitala, cala noc nie spalam, wciaz mnie bolalo, tzn glownie jak zmienialam pozycje lezenia. Stwierdzilam, ze nie ma co lezec i czekac. Tutaj znow zbadal mnie ten sam lekarz co w piatek i powiedzial ze on nie widzi krwiaka tylko jakas hmm narosl? Nie wiem jak on to opisal.. czy zwkloknienie, ale po drugiej stronie i ze to z tego krew leci. Nie wiem jak to juz jest, bardziej ufam swojemu gin niz temu ale i tak zostalam i poczekam bo zawsze nowa pacjentke bada podobno ordynator. Poczekam co on mi powie po usg. A tydzien 8, choc dzisiaj uslyszalam ze 10! Dzidziul ma 1,70 cm :)
 
O to by sie moj małż ucieszyl, bo strasznie chce core :p ja jednak trafilam do szpitala, cala noc nie spalam, wciaz mnie bolalo, tzn glownie jak zmienialam pozycje lezenia. Stwierdzilam, ze nie ma co lezec i czekac. Tutaj znow zbadal mnie ten sam lekarz co w piatek i powiedzial ze on nie widzi krwiaka tylko jakas hmm narosl? Nie wiem jak on to opisal.. czy zwkloknienie, ale po drugiej stronie i ze to z tego krew leci. Nie wiem jak to juz jest, bardziej ufam swojemu gin niz temu ale i tak zostalam i poczekam bo zawsze nowa pacjentke bada podobno ordynator. Poczekam co on mi powie po usg. A tydzien 8, choc dzisiaj uslyszalam ze 10! Dzidziul ma 1,70 cm :)

u mnie też 10 tydzień :) Nie martw się będzie dobrze musisz w to wierzyć i być dobrej myśli... trzymam kciuki
 
Ja watpie aby to 10 byl bo tak nagle by sie dzidzia o 3 tyg nie powiekszyla :d ale to juz tez co lekarz to inaczej datuje.. jestem dobrej mysli aczkolwiek sama juz nie wiem co myslec.. eh. Mimo to dzieki :)
 
Ja watpie aby to 10 byl bo tak nagle by sie dzidzia o 3 tyg nie powiekszyla :d ale to juz tez co lekarz to inaczej datuje.. jestem dobrej mysli aczkolwiek sama juz nie wiem co myslec.. eh. Mimo to dzieki :)

U mnie sie lekarze mylili dosyć często. Najpierw z uzgodnieniem, który to tydzień, potem z terminem porodu a na koniec z płcią dziecka. Także nic mnie już nie zdziwi...
 
Noooo to to juz w ogole :) js bedac tu juz slyszalam ze 8, 10, a nawet 11! Ale w koncu chyba 9 bo dzidzia ma 2 cm a to odpowiada wielkosci 9 tygodnia :)
 
Gratuluję pozytywnego wyniku! Oby wszystko przebywało prawidłowo, musisz teraz o siebie dbać. ;)

Jeżeli chodzi o moje pierwsze objawy ciąży, to przede wszystkim... śmierdziała mi lodówka! Codziennie przeglądałam daty ważności produktów i myłam lodówkę, żeby pozbyć się tego okropnego zapachu. Żeby po coś sięgnąć, przykrywałam nos rękawem od szlafroka. I jak teraz sobie o tym pomyślę, kiedy moje dziecko ma już 7,5 miesiąca, chce mi się z tego śmiać, ale wtedy zdecydowanie nie było mi do śmiechu. ;D
 
reklama
Gratuluję pozytywnego wyniku! Oby wszystko przebywało prawidłowo, musisz teraz o siebie dbać. ;)

Jeżeli chodzi o moje pierwsze objawy ciąży, to przede wszystkim... śmierdziała mi lodówka! Codziennie przeglądałam daty ważności produktów i myłam lodówkę, żeby pozbyć się tego okropnego zapachu. Żeby po coś sięgnąć, przykrywałam nos rękawem od szlafroka. I jak teraz sobie o tym pomyślę, kiedy moje dziecko ma już 7,5 miesiąca, chce mi się z tego śmiać, ale wtedy zdecydowanie nie było mi do śmiechu. ;D

hahaha rozbawilo mnie to
 
Do góry