reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Jestem załamana. Jechałam do gina z myślą, że już się coś dowiem, niestety na USG dalej nic nie widać. Już nawet nie mam siły płakać. Zlecił mi kolejne beta hcg do innego szpitala (stwierdził, że tam badanie jest dokładniejsze), pojechałam je wykonać od razu. Przeczuwam już najgorsze :no::-( Jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę tej małej kruszynki :(
 
reklama
Betka wyszla 1573 a wiec za niska. Nie wiem czy maja inne wartosci, skale czy co.. tak sobie tlumacze ale chyba to nie mozliwe zeby na jednym badaniu wychodzilo tak a na innym inaczej? (w sensie, ze inne wartosci). Niby na ich skali oznacza to 5 tyg ciaze ale nie zmienia to faktu ze wzrosla jedynie o 70. Doprawdy dziewczyny nie wiem juz co myslec, juz cala noc snilo mi sie ze rozmawiam z ginem a ten mowi mi ze nic z tego nie bedzie. Obudzilam sie z takim przerazeniem majac nadzieje ze ta niska beta to tylko sen, ale niestety :(
 
Betka wyszla 1573 a wiec za niska. Nie wiem czy maja inne wartosci, skale czy co.. tak sobie tlumacze ale chyba to nie mozliwe zeby na jednym badaniu wychodzilo tak a na innym inaczej? (w sensie, ze inne wartosci). Niby na ich skali oznacza to 5 tyg ciaze ale nie zmienia to faktu ze wzrosla jedynie o 70. Doprawdy dziewczyny nie wiem juz co myslec, juz cala noc snilo mi sie ze rozmawiam z ginem a ten mowi mi ze nic z tego nie bedzie. Obudzilam sie z takim przerazeniem majac nadzieje ze ta niska beta to tylko sen, ale niestety :(

Hej. Bądź dobrej mysli. Moja beta wynosi 4102, robiłam tylko raz w 36 dniu od ostatniej @ nigdy nie widziałam zeby ktoś w 5 tc miał aż tak duża Beatę wiec tez sie martwię. Dzisiaj dopiero zapisze sie do lekarza
 
Staram sie byc, ale juz raz mialam lyzeczkowanie wiec ta ciaza przyprawia mnie o niemile wspomnienia a jest o tyle trudniej ze znow cos jest nie tak. Zobacze jak skomentuje to dzisian moj gin. Hmmm.. Moze blizniaczki? :) z tak duzej betki tylko sie cieszyc :) daj znac co mowil lekarz :) powodzenia!
 
Staram się, bywa różnie. Dzisiaj byłam u gina z tym nowym wynikiem, powiedział mi, że beta wzrosła ale wydaje się że za mało ponieważ na tym drugim badaniu jest inna skala, tak więc nie ma co porównywać z poprzednimi bo trzeba je liczyć inaczej. Nieco mnie z tym uspokoił. Na USG wskazał mi cuś takiego ( to nie moje zdjęcie ale wygląda bardzo podobnie) Zobacz załącznik 604517
Stwierdził, że wg niego to już pęcherzyk, może było nieco mniej wyraźne (USG w przychodni, wiadomo ;-)) ale no już jakby dał mi nadzieję. Kazał powtórzyć betę w niedzielę i pokazać się w poniedziałek. Nastraszył mnie nieco też tym, abym gdyby coś się działo (bóle brzucha, omdlenia) kierowała się do szpitala natychmiast, ponieważ niby nie widzi ciąży pozamacicznej, ale mówi, że ciąża może być tak mała, że jej nie widać nigdzie. Kazał być czujną.To mnie nieco przeraziło, ale ten widok tego czegoś czarnego mnie jakoś tak nastroił pozytywnie. Nie wiadomo co będzie w poniedziałek, ale jestem dobrej myśli. Poza tym powiedział, że w miejscu gdzie widzi to cuś czarne macica jest rozpulchniona. To chyba dobrze ;-) Nie będę skakać pod sufit jeszcze, ale już jestem spokojniejsza. Aaaaha no i powiedział, że wg tych hcg to 5 tydz lub 4 ciąży (od daty zapł).

Chyba założę jakiegoś bloga i będę to wszystko sobie pisać :D
 
ja sie na zdj usg nie znam w ogóle, przy pierwszej ciąży to jak mi zrobili i lekarz mówi że to ciąża na 100% pokazał mi nawet gdzie jest a ja nic nie widziałam :p jakaś kropka jakby i już :) dobrze że nie wyklucza u Ciebie ciąży jest szansa :) trzymam kciuki :) do poniedziałku coraz bliżej też sie już nie mogę doczekać zobaczymy co tam u mnie się dzieje :)
 
Gosianati a mnie widzisz powiedzial ze pecherzyk czasem jest falszywy i ze w poniedzialek sie okaze czy urosl i to ciaza czy zniknal i jest pozamaciczna. Trafiam gdzies na lekarzy co mbie ciagle strasza :<
Obydwie w poniedzialek bedziemy miec stresa :) tez bede kciukac! Oczywiscie napisz jak po wizycie :)
 
Witam wszystkie Panie. Chciałabym odświeżyć wątek, ze względu na fakt iż mój synek ma już 8 lat nie pamiętam już pierwszych objawów ciąży. Od 12 stycznia miałam dni płodne i razem z mężem staraliśmy się by zagnieździła się fasolka hihi. Miesiączke mam równo co 28 dni kolejna powinna być 28 stycznia. Przez ostatnie 4 dni bardzo często siusiami mam takie odczucie jakby jajnik mnie ciągnął. Boli mnie też w dole brzucha. wiem że jeszcze tydzień i wszystko się wyjasni ale już nie mogę wytrzymać. Czy miałyście w tych pierwszych tygodniach jakies objawy?
 
reklama
Ojejku chyba żadnej z was nie ma jeszcze na forum tylko ja taka niecierpliwa:-). Myślałam że wmawiam sobie te bóle ale jednak nie czuje jak mnie rozrywa od środka
 
Do góry