reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

Witam,
kochałam się z mężęm 6 dnia cyklu "do końca". Cykle mam ostatnio niezbyt regularne ostatni trwał 34 dni a najkrótszy (3 miesiące temu) 27 dni. Miesiączka trwa zwykle 4-5 dni. W 7 dc rozbolał mnie brzuch tak jak na miesiączkę, ból utrzymuje się już drugi dzień. Nigdy wcześniej tak nie miałam. Czy jest możliwość zajścia w ciąże 6dc? Może któraś z Was tak zaszła?:happy:
 
reklama
hej.. na pewno jest taka możliwość :) poczekaj i jeśli nie pojawi się okres zrób test. Ja miałam miesiączki trwające 7 dni, cykl co 28-34dni. No i zabezpieczaliśmy się a w jedną noc zaszaleliśmy, poszliśmy na całość, stosunek nie "do końca" bo przerywany. I przed planowaną miesiączką poczułam silne i nieprzyjemne kłucie w dole brzucha, trwało to kilka dni i te bóle były krótkotrwałe. Potem pojawił się ból piersi jak na okres. Ale okres się spóźniał 12 dni więc zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Niebawem mam wizytę u ginekologa. I też, jeszcze kiedy nie wiedziałam że to ciąża, to zaczęłam być wyczulona na zapachy..
 
Hej słuchaj mam bardzo poważny problem ponieważ 18grudnia robiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny i póżniej co parę dni robiłam jeszcze 3 testy czyli w sumie 4 wyszły pozytwne nie miałam cały grudzień miesiączki.Po czym udałam się ostatnio do lekarza lekarz przepisał mi witaminy .Po czym wczoraj w pracy poszłam do toalety się załatwić i na papieże toaletowym zobaczyłam krew udałam się do szpitala po czym zrobili mi usg i nie zobaczyli nic tylko dwa woreczki z płynem. lekarze w szpitalu wyliczyli ze jestem w 8 tygodniu ciąży.ale na usg powiedzieli ze to może być wczesna ciąża.Lub poronienie lub ciąża pozamaciczna. Ale jeszcze za tydzień w czwartek mam nastepne usg mam nadzieje ze coś się rozwinie.poczym w trakcie tego niewiem jak to nazwać krwawienia lub plamienia, nie mam żadnych bóli brzucha.Wieć sama niewiem co mam o tym myśleć dzisiaj pobrali mi krew do badania. i czekam na to usg tydzień. Wiec jak byście mogły coś podpowiedzieć to bardzo dziekuję.Czekam na jakie kolwiek odpowiedzi. Pozdrawiam Ewa
 
Hmm niestety test nie wykaże ciąży po 2tyg,w moim przypadku laskarzy nawet w 4tyg nie był w stanie stwierdzić czy jestem w ciąży a objawy miałam jak koleżanka dopiero w 6tyg w test wyszedł pozytywny i w 7tyg zostało to potwierdzone przez ginekologa. Wiec od tego stosunku odczekaj co najmniej do 5tyg i wtedy zrób test.
 
Ja także jestem w kropce. Ostatnią miesiączkę miałam 27 listopada,11 grudnia współżyłam z narzeczonym. Do tej pory nie mam okresu, w sumie mam kilka objawów świadczących o ciąży (ciągle utrzymująca ostra zgaga, wrażliwe piersi a najbardziej sutki, pogorszyła mi się w dużym stopniu cera i lekko boli mnie brzuch chociaż raz dziennie, jestem ciągle humorzasta i płaczliwa). Godzinę temu zrobiłam test - negatywny. Co radzicie, zrobić następny test, iść już do ginekologa?
 
PaniKovalowa, dla mnie strata pieniędzy przez te testy. Lepiej idź na krew. Beta powinna wyjść jeżeli jesteś w ciąży, a jeżeli nie wyjdzie, to idź i tak do ginekologa, bo możesz mieć jakieś zaburzenia hormonalne. Pamiętam jak parę miesięcy temu zanim zaszłam w ciąże też miałam problemy z testami i ciąży nie było. Kobieta w laboratorium powiedziała, żebym zrobiła sobie badania na tarczycę. Tarczyca może powodować brak @.

Ewcia, pisałam Tobie na PW. Miałam podobną sytuację. 24.10 miałam ostatnią miesiączkę i jak byłam u ginekologa 17.12 stwierdził, że moja ciąża z @ wychodzi 8 tydzień, a tak z USG wyszło, że zaciążyłam dopiero 24.11. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy jest ciąża, to zrób betę, a po 2-ch dniach powtórz (powinna wzrosnąć, chyba o 68% to prawidłowo będzie). Co do krwawienia, to kobieta nie powinna krwawić podczas ciąży, bo może zaszkodzić dziecku. Ja 23.12 dostałam lekkich plamień i lekarz przepisał mi 2 razy 2 luteinę, a jak od 25.12 zaczęłam krwawić z krzepami wiedziałam, że to poronienie i 28.12 kazał odstawić luteinę. Do tej pory oczyszczam się :( A i chciałam napisać jeszcze, że brzuch mnie nie bolał. Dlatego też lepiej zrób betę i idź do innego ginekologa. Ja pierwszy raz poszłam do mojego, który prowadził dwie ciąże. Stwierdził, że to ciąża pozamaciczna i nie dawał mi szans. A takie badanie mi zrobił, że jajniki bolały mnie przez kilka dni. Zdecydowałam się na prywatną wizytę u innego lekarza i okazało się, że to jeden z lepszych ginekologów. Nie jest jego winą, że poroniłam, ale wiem to, że z moją ciążą coś od początku było nie tak.
 
Wiecie ja teraz aktualnie nie jestem w Polsce tylko w wielkiej Brytanni z taka sytuacja się spotkałam pierwszy raz tytaj chciałam zdobyć polskiego ginekologa ale niestety nie ma.Byłam wczoraj w szpitalu i powiedzieli ze maja 3trzy podejrzenia. Wczesna ciąża, poronienie, lub ciąża pozamaciczna, ale to jest dziwne ponieważ nie boli mnie brzuch i mam wrażenie ze to jest wczesna ciąża i dostałam miesieczki albo poprostu jest to wczesna ciąża i mam nadrzerkę. Pobrali mi krew do badania wyniki bede wiedzieła za tydzien w czwartek i bede miała robione usg. No zobaczymy jejku już sama niewiem co myśleć o tym wszystkim. Dzwiekuje dziewczynki za komentarze na moje posty :) i proszę o jakaś odpowiedz. Pozdrawiam
 
mnie sie wydaje że nadrzerka nie ma nic wspólnego z ciążą. musisz czekać chociaż wiem że to trudne... sama nie mogę doczekać sie wizyty u gina a jeszcze 10 dni.. jestem pełna obaw
 
reklama
Kurcze wiesz co już bym chciała ten czwartek a to jeszcze tyle dni masakra :( już się doczekać nie mogę... Siedzę jak na szpilkach Pozdrawiam !!!
 
Do góry