reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

No właśnie to będzie chyba najlepsze wyjście ja jeszcze czekam bo termin następnej miesiączki 28 stycznia a ja jestem strasznie obolała, Podbrzusze mnie strasznie boli jednak na test za wcześnie musze poczekać :-(
 
reklama
Najgorsze to czekanie uffff ja tak bardzo prosiłam żebym nie dostała okresu!!! Dzień po terminie dostałam ten sluz z nitkami pomyślałam : eeh nici nie udało sie miesiączka sie rozkręci ( miałam jeszcze ciagle nadzieje) od soboty na nowo wiec stale sie łudzę :( a ty ile cykli juz sie starasz Olka?
 
No pierwszy raz. mam regularne miesiączki co 28 dni owuluje dokładnie 14 dnia nawet to czuje tak mnie wtedy bolą jajniki. Z mężem przytulałam się od 12 do 16 stycznia a owulacje miałam 14 stycznia więc są szanse:tak:. bardzo bym chciała żeby się udało bo moja druga połówka nie dała się tak łatwo namówić i nie wiem czy da jeszcze:no:
 
czytam o tych wszystkich wczesnych objawach bo mój synek ma już 8 lat i szczerze mówiąc zapomniałam już jak to było w ciąży może na siłe się doszukuje czegoś u siebie.
 
Moj tez sie nie chciał namówić :no: Jak to faceci :-) A przecież nie ma nic piekniejszego jak widzieć dziecko rosnące w brzuszku.. Wydaje mi sie ze ucelowalas jak masz cykle co 28 dni..ja jak miałam zawsze owulacja to tez czułam a jak przestałam brać tabletki to o dziwo tez ja czułam gdybalo mnie w lewym jajniku i strasznie sie moczylam Hahaha ..pozyjemy zobaczymy miejmy nadzieje ze nam sie udało :tak:
 
No mam taka nadzieje, byłoby wspaniale tym bardziej że nie wiem czy ten mój facet nie miał tylko takiego przebłysku i będę musiała znów czekać:-(. Może to wcześnie na takie objawy ale strasznie boli mnie podbrzusze i do tego biegam ciągle do toalety. Kurcze sama nie wiem zapalenia pęcherza raczej nie mam.
 
reklama
No jak sikasz dużo to jest duża nadzieja e szansa na ciąże .. Ja mam za to straszne problemy z wyproznieniem sie i tez mnie boli podbrzusze i sutki szczypia przy pocieraniu.skolei 2 tyg temu przez 4 dni miałam cholerna zgagę teraz mnie bierze jak jem ryby.wczoraj zjadlam mojego ulubionego cukierkamlecznego ale niestety juz mi nie smakowal..moze tez juz sobie wymyślam ahahahhaaa :-D
 
Do góry