reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
przez dwa lata brałam tabletki antykoncepcyjne.ostatnia wzięłam 7 listopada okres dostałam po 4 dniach tj 11 listopada..kolejny miałam dostać 12 grudnia i tez tak sie stało przyszedł po 31 dniach.od18-30 listopada miałam stosunki do samego końca gdy juz nie przyjmowałam tabletek!!!! Teraz jest styczeń i okres powinnam dostać w niedziele 12 stycznia ..dnia 13 stycznia zauważyłam tylko dużo sluzu z nitkami krwi? Czy jest prawdopodobieństwo ze jestem w ciazy i czy którejś z was sie zdarzyło ? Od 18 zaczęłam bruździć na ciemno tzn znowu te nitki w sluzie tyle se teraz sa Bardzo ciemne juz nie wiem co myślec ..
 
No nie robiłam bo boje sie rozczarowania...jedno dzieciątko juz mam ale teraz marzy mi sie synuś. Zastanawiam sie czy te plamy sa Właśnie oznaka ciazy czy tym hormonom cos sie poje.. Hehhee
 
ciężko POWIEDZIEĆ JA W PIERWSZEJ CIĄŻY MIAŁAM PLAMIENIA W TERMINIE OKRESU I WTEDY NIE WIEDZIAŁAM ŻE JESTEM W CIĄŻY BO NIC INNEGO MI NIE DOLEGAŁO
 
reklama
Ja w pierwszej ciazy miałam "okres" bardzoooooo obfity ale trwał tylko 3 dni...tez słyszałam o tych plamach w ciazy ale sama juz nie wiem ..ostatnia miesiączka po odłożeniu tabsow była normalna jak to miesiączka a ta taka dziwna..i nie wiem czy to sie reguluje czy faktycznie jest fasolinka :-) Tak bym chciała .. Dzis wieczorem kupie test i jutro z rana sikne :)
 
Do góry