reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ciąża??? Objawy bardzo wczesnej ciąży

reklama
dzien dobry,

jestem tu nowa ale podczytuję WAS od kilkunastu dni ...
właściwie nie sądziłam, ze jeszcze kiedykolwiek będę buszować po tego typu forach :confused:

Mam dwoje dzieci - córkę 10 lat i synka 4,5 roku. Taki był plan - dwójka dzieci i kot :-)

W tym miesiącu trochę się pomyliłam w obliczeniach, bo to taki czas wakacyjny, dodatkowo w lipcu @ się opóźniła kilka dni, a więc w sierpniu lekkie zamieszanie powstało z moim cyklem.

Zupełnie spontaniczny seks bez zabezpieczenia - miał miejsce w samym środku cyklu... (zaraz po nim zaczęłam silnie odczuwać bóle jajnika i śluz był jak najbardziej odpowiedni ...)

Czuję się DZIWNIE ...

Teraz - jeszcze kilka dni oczekiwania na @ (powinna pojawić się około 31.08 lub 1.09 - mam cykle 30 dniowe)

Nie chcę sie nakręcać, wsłuchiwać w swoje objawy, bo wiem z doświadczenia, że różnie z tym bywało w przeszłości i naprawdę na nic nie ma reguły.
To samo zawsze radzę moim koleżankom - ja wielokrotnie byłam pewna że tym razem się udało i było rozczarowanie, a gdy się nie zastanawiałam - zachodziłam w ciążę.

Tym razem - ciąża byłaby nieplanowana, mam wiele obaw, myślę, że mój mąż byłby w szoku....
choć gdzieś głęboko w sercu - cieszę się na tą myśl.
Zobaczymy...

Dam Wam znać czy dołączę do grona ciężarówek.

Pozdrawiam!
 
Tosia ja też początkowo miałam wiele obaw co do ciąży i pojawienia się dzidziusia na świecie, ale ten niepokój szybko przemienił się w radość :) Mój narzeczony też miał chwile załamania, ale dzisiaj codziennie powtarza jaki jest szczęśliwy. Będzie dobrze ! Trzymamy kciuki :-)
 
Dzien dobry ponownie,

dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam test z samego rana (jestem 2-3 dni przed terminem miesiączki, ostatnia była 1.08 a mam cykle 30 dniowe). Test wyszedł NEGATYWNY.

Wiem, że w poprzednich moich ciążach wykonywanie testu przed terminem @ bylo bezsensowne, bo nic mi nie wychodziło, a w dniu @ - zarówno w pierwszej jak i drugiej ciąży - pojawiała sie baaardzo słaba kreska i to tylko na testach Quick View...na pozostałych kreska druga była widoczna kilka dni po terminie.

Mimo to postanowiłam zrobić bo uznałam, że może częściowo się wyluzuję i przestanę wsłuchiwać ... Tp jest nieuniknione - zawsze zaczynamy się doszukiwać objawów, czy chcemy ciąży czy nie.


W tym miesiącu czułam się od połowy cyklu inaczej, nie pisałam Wam o objawach a więc teraz je wypunktuję:

1. ból piersi od terminu owulacji aż do dzis (wczoraj jakby się zmniejszył a teraz znowu się zaczyna)
2. ból w dole brzucha - inny niż miesiączkowy - takie specyficzne ciągnięcie obu jajników i kłucia
3. lekka senność (to już mogła być sugestia!)
4. ewidentne parcie na pęcherz i przez ostatni dni - codzienne budzenie się w srodku nocy na siusiu (silne parcie, po przebudzeniu natychmiast musiałam isc do toalety, a potem juz problem duży z zaśnieciem...)


To tyle. I same widzicie, że nasze organizmy są przedziwne!
Ja prawdopodobnie w ciąży nie jestem, a jednak - objawy były.

Dzisiaj kręci mnie mocniej na @ - już tak typowo ...
 
Dziewczyny, to znowu ja ...

mam jadnak potrzebę napisania - może któraś z Was jakoś się do tego odniesie.

Wciąż czekam na @ i jestem de facto w terminie - myślę, że najpóźniej powinna się pojawić w poniedziałek 2.09. Do tego czasu nie zamierzam już nic testować - test wykonany wczoraj rano był negatywny a więc nie ma sensu się niecierpliwić.

Wykonam drugi tylko jeśli @ się nie zacznie.

Dziwi mnie tylko dziwny, napięty momentami brzuch - mam bóle jak przed miesiączką, dość silne (takie, że wydaje mi się, że już nadeszła) ale przeplatają się one ze skurczami - są one nieprzyjemne i bardziej przypominają ....skurcze przepowiadające! (dziewczyny, które były w donoszonej ciąży wiedzą z pewnością o czym mówię).

Nie mam plamienia, śluz w średniej ilości - raz biały jak mleko a raz przeźroczysty.
Parcie na pęcherz - utrzymuje się; w nocy się budzę raz, a w dzień od wczoraj coraz częściej biegam.

Aha, i pomidory wcinam na potęgę! Zawsze je lubiłam, ale teraz wyjątkowo duże ilości zjadam - może to jakieś niedobory potasu?
Czy któraś z Was tak miała? Chodzi mi głównie o te bóle brzucha...:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tosia76 myślę że jest szansa na dzidzię zrób jutro jeszcze raz jak nie będzie @. Ja w dzien @ zrobiłam rano i yła taka bladziocha a później w ten sam dzień kupiłam innej firmy test i zrobiłam go po południu i była lepej widoczna niż ta z porannego.
Trzymam kciuki:)
 
Do góry